Акція! Безкоштовне навчання

Учбовий центр “Новатор” – Єдиний серед подібних за видом діяльності центр, сертифікований за Стандартом ISO 9001:2008, який є Лідером галузі 2008-2011 років і визнаний Підприємством року 2010, 2011, – пропонує безкоштовне навчання з питань охорони праці спеціаліста з охорони праці підприємства, незнайомого з діяльністю УЦ «Новатор».

Акція безкоштовного навчання з питань охорони праці проводиться з метою ознайомлення спеціалістів з охорони праці з курсом охорони праці через інтелектуальні та інтерактивні технології у викладацькій діяльності, які викладачі УЦ «Новатор» опанували на одноіменному семінарі-тренінзі в Національній академії педагогічних наук.

Для Вас будуть викладати штатні викладачі УЦ «Новатор» високого кваліфікаційного рівня з практичним досвідом роботи:

 • Тема «Законодавство України про охорону праці. Організація роботи з охорони праці. Вибухонебезпека виробництва і вибухозахист. Управління роботами з профілактики та ліквідації наслідків аварій»
  – Роголь Г. Л. – уповноважений представник керівництва з якості (сертифікат ТЮФ Рейнланд Україна); спеціаліст з «Системи менеджментуохорони праці та виробничої безпеки на основі вимог стандартів ОНSAS серії 18000»; енергетичний аудитор (сертифікат Інституту енергозбереження та енергоменеджменту НТУУ (КПІ)); викладач вищої категорії; автор посібника «Охорона праці (курс лекцій)»
  – Крилова Г. К. – викладач вищої категорії; відмінник освіти; автор навчальних програм, посібників
 • Тема «Електробезпека»
  – Грімович Ю.В. – експерт технічний з промислової безпеки; спеціаліст з «Методики професійного навчання за модульною методологією Міжнародної Організації Праці «Модулі трудових навичок» (МТН)»; автор посібника «Електробезпека. Методичні рекомендації для навчання електротехнічного та електротехнологічного персоналу, керівників та працівників служб охорони праці»
 • Тема «Пожежна безпека»
  – Олійник А.М. – полковник внутрішньої служби у відставці; головний державний інспектор з пожежного нагляду області – у 1980-1985 роках; кращий працівник пожежної охорони; розробник «Правил пожежної безпеки в установах, організаціях та підприємствах Національної академії наук України» (НАПБ 01.017-2006) та автор посібника «Збірник інформаційно-довідкового матеріалу з питань пожежної безпеки»
 • Тема «Надання першої допомоги потерпілим у разі нещасного випадку» (із застосуванням тренажера штучного дихання «Фантом-П» і дефібрилятора). Гігієна праці. Медичні огляди. Профілактика професійних отруєнь і захворювань»
  – Пушкарьова Н.В. – лікар; викладач вищої категорії; відмінник освіти України; лауреат Менделєєвської премії; пройшла курси з надання першої невідкладної медичної допомоги за програмою “Інструктор” в Українському науково-практичному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Міністерства охорони здоров’я України; співавтор посібника «Надання першої долікарської медичної допомоги»
 • Тема «Атестація робочих місць за умовами праці (порядок проведення, пільги, компенсації, відпустки)»
  – Гуменюк О.О.- начальник санітарно-промислової лабораторії з атестації робочих місць

Залік проводиться методом тестування. Протокол та посвідчення видаються встановленого зразка.

Акція проводиться з 15.02 до 15.04.2012. Кількість слухачів обмежена. Для іногородніх бронюємо місця в готелі.

Всі слухачі після проходження курсу отримують гарантоване обслуговування – подальші безкоштовні консультації нашими викладачами.

Захід передбачає: інформаційно-консультаційне обслуговування, роздатковий матеріал, каву-брейк, обговорення і обмін думками, відповіді на питання.