Безкоштовне навчання з пожежної безпеки

Акція безкоштовного навчання з питань пожежної безпеки проводиться з метою ознайомлення слухачів з курсом «Пожежна безпека» через інтелектуальні та інтерактивні технології у викладанні.

Для Вас будуть викладати штатні викладачі Учбового центру «Новатор» високого кваліфікаційного рівня з практичним досвідом роботи:

  • Олійник А.М. – полковник внутрішньої служби у відставці; головний державний інспектор з пожежного нагляду області – у 1980-1985 роках; кращий працівник пожежної охорони; розробник «Правил пожежної безпеки в установах, організаціях та підприємствах Національної академії наук України» (НАПБ 01.017-2006) та автор посібників «Збірник інформаційно-довідкового матеріалу з питань пожежної безпеки» та «Пожежна безпека. Навчальний посібник».
  • Чернишенко В.М. – пожежний технік. На службі в МНС був керівником бойового підрозділу (пожежна частина). До його функціональних обов’язків входило навчання особистого складу підрозділу висотно-верхолазним роботам з гасінням осередків вогню висотних будинків та спасіння людей з висотних будинків. Має медаль за вислугу років в Пожежній охороні України та І розряд з пожежно-прикладного спорту.

Залік проводиться методом тестування. Протокол та посвідчення встановленого зразка видаються в день заняття.

Акція проводиться тільки 21.01.2013 р. Кількість слухачів обмежена.
Для іногородніх бронюємо місця в готелі.

Всі слухачі після проходження курсу отримують гарантоване обслуговування – подальші безкоштовні консультації нашими викладачами.

Захід передбачає: інформаційно-консультаційне обслуговування, роздатковий матеріал, каву-брейк, обговорення і обмін думками, відповіді на питання.

Скачати Заявку

або отримати факсом за тел. (044) 407-11-09, 407-11-00, 407-10-17 та відправити на e-mail: novator_n@ukr.net або факсом.