БЕЗКОШТОВНИЙ семінар з СУОП

11 вересня 2013 Учбовий центр “Новатор” провів БЕЗКОШТОВНИЙ СЕМІНАР для спеціалістів з охорони праці на тему «Організація роботи з охорони праці на підприємстві».

У семінарі взяло участь понад 20 осіб.

Семінар читала провідний викладач курсу «Охорона праці» Учбового центру «Новатор»  –  Роголь Г.Л.

У рамках семінару обговорювалося:

  • Головною метою охорони праці є створення на кожному робочому місці безпечних умов праці, безпечної експлуатації обладнання, зменшення або повна нейтралізація дії шкідливих і небезпечних виробничих факторів на організм людини і, як наслідок, зниження виробничого травматизму та професійних захворювань.
  • Роботодавець зобов‘язаний створити на робочому місці умови праці відповідно до нормативно-правових актів, а також забезпечити додержання вимог законодавства щодо прав працівників у галузі охорони праці (Закон “Про  охорону  праці”, Розділ 3.  Організація охорони праці, Стаття 13  Управління охороною праці та обов‘язки роботодавця). З цією метою роботодавець забезпечує функціонування Системи управління охороною праці (рекомендації щодо побудови, впровадження та удосконалення СУОП).
  • Побудова СУОП.
  • Для ефективного функціонування СУОП необхідно визначити обов’язки, відповідальність та повноваження керівників служб та підрозділів, а також працівників щодо охорони праці при розробці, впровадженні і удосконаленні СУОП.

Усім учасникам семінару були вручені сертифікати.

Правильний підхід до організації охорони праці на підприємстві – запорука надійності та стабільності всього підприємства.