Відділ профтехосвіти ГУОН

28 квітня УЦ Новатор в особі керівників та двох викладачів взяв участь у роботі міської методичної секції заступників директорів з навчально-виробничої роботи професійно-технічних навчальних закладів.

 

28 квітня у Вищому професійному училищі №33 м.Києва працювала міська методична секція заступників директорів з навчально-виробничої роботи професійно-технічних навчальних закладів, організована відділом профтехосвіти ГУОН (Див.).

Тема: Основні напрямки роботи по створенню безпечних умов праці у навчанні і вихованні учнів під час проведення уроків теоретичного, виробничого навчання та позакласній роботі.

Мета роботи –  ознайомлення з рекомендаціями щодо побудови, впровадження та удосконалення системи внутрішнього контролю за станом охорони праці та вивчення методик підвищення мотивації пізнавальної діяльності учнів на уроках теоретичного, виробничого навчання і позакласній роботі.

Від УЦ “Новатор” виступили щодо Проведення навчально-демонстраційних тренінгів в рамках місячника безпеки життєдіяльності та Всесвітнього дня охорони праці:

–        надання першої долікарської допомоги потерпілим у разі нещасного випадкуПушкарьова Наталія Вікторівна – викладач, лікар, відмінник освіти України

–        гасіння осередку пожежі первинними засобами пожежогасінняОлійник Анатолій Миколайович – викладач, полковник внутрішньої служби у відставці.

Представники УЦ “Новатор” (зліва на право):
заступник директора Лях О.М., викладач Пушкарьова Н.В., директор Овсянников Ф.О., викладач Олійник А.М.

Учасники міської методичної секції заступників директорів з навчально-виробничої роботи професійно-технічних навчальних закладів
Проведення навчально-демонстраційного тренінгу: “Надання першої долікарської допомоги потерпілим у разі нещасного випадку” Пушкарьовою Н.В.
Проведення навчально-демонстраційного тренінгу: “Гасіння осередку пожежі первинними засобами пожежогасіння” Олійником А.М.

Щаслива учасниця секції