Знань багато не буває

У журналі “ОХОРОНА ПРАЦІ” 7/2016 вийшла стаття “Знань багато не буває”, яка розповідає про Конкурс «Збережемо життя»-2016, організатором якого є Група компаній “Новатор”.

Конкурс серед фахівців з охорони праці «Збережемо життя», організований Групою компаній «Новатор», відбувся вже вшосте.

Фінальний другий тур було проведено в залі київського бізнес-центру «Новий проект». Призові місця виборювали 22 учас­ники конкурсу, які витримали нелегкі випробування запитання­ми першого туру. Їхні зусилля, здібності й волю до перемоги оці­нювало жюрі у складі генерального директора Групи компаній «Новатор» Федора Овсянникова, його заступника Олени Лях, начальника Управління нагляду в промисловості та на об’єк­тах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Київській області Андрія Заболотного, директора департа­менту соціальної політики Федерації роботодавців України Юрія Кузового та ін.

Уболівали за учасників запро­шені на цю подію почесні гості, пере­можці торішніх кон­курсів і постійні клі­єнти «Новатора».

Перше місце в конкурсі (премія 3000 грн) виборов представник ТОВ «Шиндлер» Мико­ла Корбут. Друге (2000 грн) – Олена Потапова з дочірнього підприємства фірми «Альтфатер Київ» (концерн Vеоllа). Третє (1000 грн) – Сергій Коновал з ВАТ «Меридіан» ім. С. П. Корольова. Усіх учасників конкурсу «Збережемо життя» відзначено дипломами лауреатів.

Примітно, що цьогоріч конкурс було вирішено провести не лише в Києві, а й уперше в Харкові (де фінал відбудеться у ве­ресні) – на базі філії Групи компаній «Новатор».

Конкурс Збережемо життя 2016 журнал ОП