Ліга кращих (Міжнародний економічний рейтинг)

Підприємство «Новатор» потрапило до “Ліги кращих”2010 року/


За офіційними даними Державного Комітету статистики України та у відповідності з EUROPEAN STANDART RATING (Європейським стандартом рейтингування) проведено ранжирування динаміки економічних показників підприємств України, серед 350 000 суб’єктів господарювання за останні три роки. З кожної галузі перші ТОП-50 підприємств України потрапляють до «Ліги кращих» 2010 року. Саме такі підприємства мають ексклюзивне право називатися Лідерами у своєму виді діяльності та отримати відповідне Свідоцтво лідера економіки України 2010.

Станом на 2010 рік підприємство “Новатор” здобуло перевагу над конкурентами та посіло «25» місце у рейтингу «Динаміка розвитку підприємства за критеріями, згідно профілюючого КВЕД «80.30.0» – «Вища освіта» за підсумками останніх трьох років.

“Ваші досягнення в динаміці є ознакою високого професіоналізму ТОП-менеджера та його команди, що підтверджено економічними фактами рейтингу”, – відзначив в листі Голова рейтенгу Конарівський Віктор Вікторович.

У зв’язку з цим підприємство-лідер має можливість отримати статус – нагороду медаль «BUSINESS STAR 2010» з відповідним свідоцтвом лідера економіки України. (Національний сертифікат міжнародного зразку).

Керівник підприємства має можливість особисто отримати відзнаку Орден «Зірка економіки України» III ступеня з відповідним персональним посвідченням під час урочистої церемонії нагородження в м. Києві.