Нагородження Учбового центру “Новатор”, директора і кращого співробітника нагородами від Міжнародного економічного рейтингу

Нагородження Учбового центру “Новатор”, директора і кращого співробітника нагородами від Міжнародного економічного рейтингу «Ліга Кращих».

Учбовий центр «Новатор» за результатами Міжнародного економічного рейтингу «Ліга Кращих» за 2013 рік отримав статус-нагороду «Підприємство року 2013» , директор УЦ «Новатор» Овсянников Ф.О. — сертифікат міжнародного зразка «Керівник року України 2013», а начальник відділу документації  Вознюк А.С. – сертифікат “Працівник року”.

Серед 3540000 компаній, взятих до ранжування по КВЕД 85.32 (Професійно-технічна освіта), Учбовий центр «Новатор» посів 8 місце в Україні за 2013 рік і увійшов в категорію «АА» (вищий рівень надійності) серед підприємств з КВЕД 85.32 (Професійно-технічна освіта).

Почесні нагороди рейтингу було вручено в урочистій атмосфері в офісі Учбового центру «Новатор». Ця значуща і приємна подія створила відчуття свята для всіх працівників центру «Новатор».

Директор Учбового центру “Новатор” Овсянников Ф.О.: “Ця чергова перемога стимулює Учбовий центр «Новатор» до досягнення великих успіхів в роботі в 2014 р.”

P.S. З 2013 року система рейтингування підпорядковується чітким правилам Міжнародної організації International Rating Association (Гонконг). Методичні розробки для категорії «АА» (вищий рівень надійності) вимагають не менше 5 підтверджених критеріїв для оцінки. Критерії охоплюють різні сфери діяльності підприємства і надають можливість дати чітку оцінку роботи за звітний період для партнерів по ринку та іноземних інвесторів. По-друге, інформація для аналізу надходить з органів державної статистики та подається туди у вигляді обов’язкової звітності самими учасниками рейтингу, що виключає можливість роботи з некоректними даними.