Новатор вітає учасників, гостей і організаторів Другої міжнародної виставки та конференції OSH Ukraine / Охорона праці

15 жовтня 2013 року розпочала свою роботу Друга міжнародна виставка та конференція OSH UKRAINE / Охорона праці.

На церемонії офіційного відкриття виставки та конференції Учбовий центр «Новатор» –  Професійний партнер Конференції – вітає учасників, гостей і організаторів спеціалізованої міжнародної виставки “OSH Ukraine / Охорона праці”!

 

 

«Досвід минулорічної конференції показав, що вона має надзвичайну важливість як засіб демонстрації досягнень у сфері охорони праці.
Враховуючи те, що за декілька останніх років в Україні витрати на компенсації потерпілим на виробництві та ліквідацію наслідків нещасних випадків приблизно в 20 разів перевищили витрати на заходи з охорони праці, підвищення обізнаності та поширення інформації щодо важливості здоров’я працюючих для соціально-економічної стабільності держави є однією з найголовніших цілей охорони праці.
Немає сумнівів, що участь у виставці провідних вітчизняних і зарубіжних компаній надасть можливість представникам державних органів і структур, постачальникам і виробникам засобів забезпечення безпеки праці визначитись з основними напрямками планомірного впровадження у практику сучасних норм зі створення цивілізованих умов праці.
Бажаємо всім учасникам та відвідувачам виставки цікавого ділового спілкування і продуктивного співробітництва.
»
З повагою керівництво ТОВ “Учбовий центр “Новатор”

P.S. Дата проведення СЕМІНАРІВ Учбовим центром “Новатор”: 16 — 17 жовтня 2013 (ВЦ “КиївЕкспоПлаза” (Київ, вул. Салютна, 2-Б), павільйон 1, вхід D, Конференц-зал №4). Участь у семінарах БЕЗКОШТОВНА.