П’ЯТИЙ ЮВІЛЕЙНИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕМІНАР з охорони праці та промислової безпеки “ПРАКТИЧНІ МЕТОДИ ІДЕНТИФІКАЦІЇ НЕБЕЗПЕКИ ТА ОЦІНКИ РИЗИКІВ”

Учбовий центр “Новатор” – Лідер рейтингу «Ризик-менеджмент у системах управління охороною праці» традиційно запрошує Вас на
П’ЯТИЙ ЮВІЛЕЙНИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕМІНАР з охорони праці та промислової безпеки:

«ПРАКТИЧНІ МЕТОДИ ІДЕНТИФІКАЦІЇ НЕБЕЗПЕКИ ТА ОЦІНКИ РИЗИКІВ»

Запропоновані на семінарі методи ідентифікації небезпеки та оцінки ризиків дають високоякісну інформацію, що є максимально корисною, точною і повною для розробки та впровадження систем управління охороною праці, в тому числі і відповідно до вимог міжнародних стандартів.

Автор програми семінару та основний спікер: Наталія Данько, заступник директора департаменту сертифікації ТОВ «ТЮФ Рейнланд Україна», провідний аудитор TUV Rheinland Cert ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 50001.

Цільова аудиторія: керівники підприємств, начальники служби охорони праці, інженери з охорони праці, директори департаменту кадрів, начальники відділу кадрів.

Після закінчення семінару та успішної здачі іспиту кожен учасник семінару отримає сертифікат Міжнародного зразка «Specialist for Risk management and Occupational Health & Safety Management System acс. to BS OHSAS 18001:2007».

Місце проведення – готель «Карпатські Зорі», м. Яремче, Івано-Франківська обл., Україна.

Дата проведення – з 15 по 20 вересня 2014 р.
Виїзд із Києва – 15 вересня 2014 р., прибуття в готель – 16 вересня 2014 р.
Виїзд з готелю – 19 вересня 2014 р., прибуття до Києва – 20 вересня 2014 р.

Вартість участі в семінарі від – 4 640 грн. (без ПДВ) / 5 070 грн. (з ПДВ).

У вартість семінару входить трансфер м. Київ – готель «Карпатські Зорі» – м. Київ, навчання, проживання, харчування, культурна програма.

Готель являє собою сучасний оздоровчий комплекс з сауною, басейном та SPA-комплексом. Відпочинок гарантує заряд бадьорості та цілющої енергії на цілий рік.

Телефонуйте прямо зараз за телефоном /044/ 407-10-17 та замовляйте участь у найпрактичнішому семінарі з ризик-менеджменту в охороні праці!

 

Попередня Програма семінару «ПРАКТИЧНІ МЕТОДИ ІДЕНТИФІКАЦІЇ НЕБЕЗПЕКИ ТА ОЦІНКИ РИЗИКІВ»

Задайте питання спікеру семінару on-line та отримайте можливість внести пропозиції в зміни до програми семінару.