Семінар “Методика визначення ризиків. Ризик-менеджмент” м.Київ

НЕБЕЗПЕКА має потенційний, тобто прихований характер. В організації НЕОБХІДНО ПОСТІЙНО ВИЗНАЧАТИ ЗАГРОЗИ ДЛЯ ПРАЦЮЮЧИХ та проводити відповідні профілактичні заходи щодо їх попередження.

Учбовий центр “Новатор” запрошує на СЕМІНАР «МЕТОДИКА ВИЗНАЧЕННЯ РИЗИКІВ. РИЗИК-МЕНЕДЖМЕНТ», що є аналогом однієї з тем 4-ого щорічного семінару для спеціалістів з охорони праці, який проходив у Закарпатті (Свалявський р-н., с. Поляна) 23-28.09.2013 р.

На семінарі «МЕТОДИКА ВИЗНАЧЕННЯ РИЗИКІВ. РИЗИК-МЕНЕДЖМЕНТ» будуть розглянуті питання методики визначення ризиків для підприємств різних видів діяльності, кількісна оцінка ступеня ризику та можливих наслідків.

Цільова аудиторія: керівники підприємств, керівники та спеціалісти служб охорони праці, департаменту кадрів тощо.

Спікер семінару «МЕТОДИКА ВИЗНАЧЕННЯ РИЗИКІВ. РИЗИК-МЕНЕДЖМЕНТ» – Цопа Віталій Андрійович (доктор тех. наук., професор Міжнародного інституту менеджменту, спеціаліст з розвитку систем менеджменту підприємств і організацій відповідно до міжнародних стандартів ISO. Має міжнародну кваліфікацію аудитора і викладача систем менеджменту відповідно до міжнародних стандартів).

Після закінчення семінару та успішної здачі іспиту Ви отримаєте сертифікат Міжнародного зразка «Specialist for Risk management and Occupational Health & Safety Management System ace. to BS OHSAS 18001:2007».

  • Місце проведення – м. Київ, вул. Строкача, 3, ауд. 3
  • Дата проведення –  4 грудня 2013 р.
  • Час проведення –  з 9:30 до 17:00
  • Вартість участі в семінарі – 799 грн. (без ПДВ). або 876 грн. (з ПДВ)

У вартість семінару входить: навчання, інформаційно-консультаційне обслуговування, навчальні матеріали, сертифікат міжнародного зразка TMS – TUV SUD, кава-брейк.