Семінар «ПРАКТИЧНІ МЕТОДИ ІДЕНТИФІКАЦІЇ НЕБЕЗПЕКИ ТА ОЦІНКИ РИЗИКІВ» в Києві

Учбовий центр “Новатор” – Лідер рейтингу «Ризик-менеджмент у системах управління охороною праці» – запрошує Вас на СЕМІНАР з ризик-менеджменту в охороні праці «ПРАКТИЧНІ МЕТОДИ ІДЕНТИФІКАЦІЇ НЕБЕЗПЕКИ ТА ОЦІНКИ РИЗИКІВ»

СЕМІНАР «Практичні методи ідентифікації небезпеки та оцінки ризиків» є аналогом 5-го ювілейного Всеукраїнського щорічного семінару з ризик-менеджменту, який відбувся в м.Яремче Івано-Франківської області 15-20 вересня 2014 року

Запропоновані на семінарі методи ідентифікації небезпеки та оцінки ризиків дають високоякісну інформацію, що є максимально корисною, точною і повною для розробки та впровадження систем управління охороною праці, в тому числі і відповідно до вимог міжнародних стандартів.

Автор програми семінару та основний спікер: Наталія Данько, заступник директора департаменту сертифікації ТОВ «ТЮФ Рейнланд Україна», провідний аудитор TUV Rheinland Cert ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 50001.

Цільова аудиторія: керівники підприємств, начальники служби охорони праці, інженери з охорони праці, директори департаменту кадрів, начальники відділу кадрів.

Після закінчення семінару та успішної здачі іспиту кожен учасник семінару отримає сертифікат Міжнародного зразка «Specialist for Risk management and Occupational Health & Safety Management System acс. to BS OHSAS 18001:2007».

Місце проведення – м. Київ, вул. Строкача, 3, ауд. №3.

Дата проведення – 21-22 жовтня 2014 р.

Вартість участі в семінарі – 1 200 грн. (без ПДВ) / 1 296 грн. (з ПДВ).

У вартість семінару входить: навчання, інформаційно-консультаційне обслуговування, навчальні матеріали, сертифікат міжнародного зразка, кава-брейк.

Телефонуйте прямо зараз за телефоном /044/ 407-10-17 та замовляйте участь у найпрактичнішому семінарі з ризик-менеджменту в охороні праці!