Учбовий центр “Новатор” провів зустріч представників державних установ та громадських організацій з міжнародним експертом Екіхардом Бауером!

Встреча с международным экспертом Экихардом Бауером

       6 серпня 2015 року група компаній “Новатор”, в рамках реалізації свого міжнародного напрямку діяльності, а саме сертифікації систем менеджменту на відповідність вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001,OHSAS 18001, HACCP, ISO 22000, ISO 50001, ISO 27001,ISO/TS 16949, IRIS, SA 8000, FSC та ін. від імені міжнародного органу з сертифікації Quality Austria, організував та провів на високому рівні зустріч з міжнародним експертом Екіхардом Бауером.

       Екіхард Бауер (анг. – Eckehard Bauer) є визнаним міжнародним експертом з питань якості, охорони праці, ризик-менеджменту, систем управління охороною праці, провідним аудитором з багатьох міжнародних стандартів, а також є виконавчим віце-президентом Quality Austria.

Екіхард Бауер виконавчий віце-президент Quality Austria

       У зустрічі прийняли участь керівники та фахівці Новатора, а також вповноважені представники державних установ, громадських організацій та періодичних видань, а саме: Федерація профспілок України, Федерація роботодавців України, Державна служба України з питань праці, Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, Міністерство інфраструктури України, Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, Державна служба України з надзвичайних ситуацій, Науково-виробничий журнал “Охорона праці”, Щомісячний практичний журнал “Охорона праці і пожежна безпека”.

 

       Під час зустрічі учасники жваво задавали експерту питання, обговорили низку питань щодо вимог австрійського за загальноєвропейського законодавства з питань охорони праці та безпеки праці, профілактики нещасних випадків та професійних захворювань шляхом впровадження ефективних систем управління охороною праці, форматів їх сертифікації, тощо. Учасники ділилися досвідом та обговорювали перспективи розвитку культури охорони праці в Україні в контексті реалізації Україною своїх зобов’язань відповідно до Угоди про асоціацію з ЄС. Всі відзначили корисність інформації для подальшої роботи в напрямку приведення національного законодавства у відповідність до європейських норм.

 

       Зустріч пройшла на високому рівні, учасники залишились задоволеними відповідями на свої питання та не хотіли розходитись, коли вийшов час, відведений для зустрічі.

Керівники Новатора представляють ЕкспертаПредставник журналу Охорона праці задає питання
Експерт відповідає на питанняКерівник Новатора задає питання
перекладала фахівець Новатора, керівник центру сертифікації Quality Austria в україні - Данько Наталія ІванівнаДискусія в розралі
Ми готові до подальшої співпраці і хочемо бути максимально корисними разом з нашими партнерами з Quality Austria!