5-й ювілейний Всеукраїнський семінар з ризик-менеджменту: звіт №2

У м. Яремче (Івано-Франківська обл.) з 15 по 19 вересня 2014 відбувся 5-й ювілейний Всеукраїнський семінар з ризик-менеджменту, організований і проведений Учбовим центром «Новатор».

Цільова аудиторія семінару: керівники підприємств, начальники служби охорони праці, провідні інженери з охорони праці, інспектори, фахівці та спеціалісти з охорони праці провідних підприємств України.

Спікером 5-ого ювілейного Всеукраїнського семінару з ризик-менеджменту була Наталія Данько, заступник директора департаменту сертифікації ТОВ «ТЮФ Рейнланд Україна», провідний аудитор TUV Rheinland Cert ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 50001.

Ті методи ідентифікації небезпеки та оцінки ризиків, яким Н.Данько практично навчила учасників семінару, дозволять їм максимально точно, повно і корисно розробляти і впроваджувати систему управління охороною праці на своїх підприємствах, в тому числі і відповідно до вимог міжнародних стандартів.

У перервах навчання учасники 5-ого ювілейного Всеукраїнського семінару з ризик-менеджменту побували на екскурсії в Буковелі.

5-й ювілейний Всеукраїнський семінар з ризик-менеджменту в м.Яремче відвідав і представник ТУ Держгірпромнагляду України в Івано-Франківській області.

У рамках 5-ого ювілейного Всеукраїнського семінару з ризик-менеджменту пройшли 2 майстер класи від Учбового центру «Новатор», що надзвичайно важливі в сьогоднішніх особливих умовах:
–    Надання долікарської допомоги постраждалим у разі нащасного випадку – з презентацією нових тренажерів Учбового центру «Новатор» – «Гоша-06» і немовля «Гаврюша».
–    Гасіння осередку пожежі первинними засобами пожежогасіння – на якому Учбовий центр «Новатор» презентував власний інноваційний винахід-корисну модель – тренажер “СИМ-1” (симулятор вогнегасника).
Кожен учасник 5-ого ювілейного Всеукраїнського семінару з ризик-менеджменту мав змогу особисто спробувати в дії тренажери «Гоша-06», «Гаврюша», «СИМ-1».

19 вересня 2014 року відбулося урочисте закриття 5-ого ювілейного Всеукраїнського семінару з ризик-менеджменту, на якому директор Учбового центру «Новатор» Овсянников Ф.О вручив кожному учаснику сертифікат Міжнародного зразка «Specialist for Risk management and Occupational Health & Safety Management System acс. to BS OHSAS 18001:2007» та пам’ятний сувенір на згадку.