9-й Всеукраїнський – 4-й Міжнародний семінар з охорони праці та промислової безпеки «УПРАВЛІННЯ ПРОФЕСІЙНИМИ РИЗИКАМИ В СИСТЕМІ ОХОРОНИ ПРАЦІ. ВИМОГИ СТАНДАРТУ ISO 45001:2018»! День перший

Пропонуємо вашій увазі

звіт про проведення

 9-го Всеукраїнського – 4-го Міжнародного семінару з 

  охорони праці та промислової безпеки

  «УПРАВЛІННЯ ПРОФЕСІЙНИМИ РИЗИКАМИ В СИСТЕМІ ОХОРОНИ ПРАЦІ. ВИМОГИ СТАНДАРТУ ISO 45001:2018»,

який відбувся з 28 по 31 серпня 2018 року в місті Одеса (готель “ОК Одеса”)

 

День Перший –  ВІДКРИТТЯ СЕМІНАРУ

Гостинна Одеса відчинила свої обійми для всіх представників найважливішої і значущої професії, для справжніх професіоналів, для майстрів своєї справи, для тих, хто не дивлячись ні на що, кожен день дбає про життя і безпеку своїх колег, близьких і рідних. На семінарі є ті, хто брав участь в перших семінарах, і є ті, хто приєднався до нас пізніше, і є зовсім нові, молоді, перспективні фахівці.

1-9 seminar

Вступне вітання від організатора семінару – Генерального директора Овсянникова Федора Олександровича та заступника Генерального директора Групи компаній «Новатор» Лях Олени Миколаївни.

2-9 seminar

Спікери семінару:

  • Пекшева Ірина – Національний координатор проекту МОП «Поліпшення стану безпеки та гігієни праці в гірничодобувній промисловості України»;
  • Горюн Тетяна Михайлівна – завідуюча відділом технічної інспекції праці Департаменту охорони праці апарату Федерації профспілок України;
  • Роголь Галина Леонідівна – директор центру сертифікації систем менеджменту Групи компаній «Новатор», провідний аудитор;

3-9 seminar

  У минулому році представники підприємства ТОВ «СПС Україна» виступали як учасники семінару. В цьому році виступають, як спонсори нашого семінару. Привітання директора підприємства  – Рябчук Ольги Леонідівни.

4-9 seminar

 

Нам приємно, що наші семінари відвідують учасники з інших країн і цей семінар не став винятком, підприємство Азерсел Телеком – лідируючий оператор мобільного зв’язку Азербайджану, представляли Тагієв Емін Вагіф огли та Манафов Васим Олегович – Привітання Тагієва Еміна Вагіф огли.

5-9 seminar

 

Старт нашого семінару почався з теми: «Виявлення небезпек і управління ризиками – найкоротший шлях до безпеки праці», який розкрила –  Горюн Тетяна Михайлівна, завідуюча відділом технічної інспекції праці Департаменту охорони праці апарату Федерації профспілок України.

6-9 seminar

 

У минулому році яскравим і незабутнім виступом радували нас спікери семінару-представники підприємства ТОВ «Твоя Безпека». За численними відгуками підготували презентацію «Нові підходи в навчанні водіїв і їх керівників», Геннадій Мазепа – директор та Олександра Кравчук – заступник директора.

7-9 seminar

На 9-й Всеукраїнський і 4-й Міжнародний семінар з охорони праці та промислової безпеки зібрались 57 представників (керівники підприємств, начальники служби охорони праці, інженери з охорони праці, директора департаменту кадрів, начальники відділу кадрів) провідних компаній і підприємств України.

 

8-9 seminar

Хочемо сказати величезне спасибі учасникам семінару, Вам за Вашу відданість Новатору, Вам – хто не дивлячись ні на що, залишається з нами на протязі багатьох років. Сказати спасибі всім, хто приєднався до нас зовсім недавно Вам, хто знайшов в Новаторі підтримку, хто дає нам поштовх для нових відкриттів і звершень!