CЕМІНАР з охорони праці та промислової безпеки «ЄВРОПЕЙСЬКІ ДИРЕКТИВИ В ГАЛУЗІ ОХОРОНИ ПРАЦІ. ЗМІНИ СУОП ПРИ ПЕРЕХОДІ НА РИЗИК-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (з елементами тренінгу)» в КИЄВІ

Учбовий центр “Новатор” запрошує на СЕМІНАР з охорони праці та промислової безпеки: «ЄВРОПЕЙСЬКІ ДИРЕКТИВИ В ГАЛУЗІ ОХОРОНИ ПРАЦІ. ЗМІНИ СУОП ПРИ ПЕРЕХОДІ НА РИЗИК-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (з елементами тренінгу)» в Києві.

На семінарі буде розглянута базова Європейська директива в галузі охорони праці та процедура її впровадження в існуючу систему охорони праці відповідно до Угоди Україна – ЄС про Асоціацію.

Слухачі практично ознайомляться з методологією, методами та інструментами в управлінні ризиками в області охорони праці на базі підходів та досвіду ЄС.

Місце проведення – Україна, м. Київ, вул.Строкача, 3, ауд.3

УВАГА!!! ЗМІНИ! Дата проведення семінару 19-20 жовтня 2015 р. з 10:00 до 14:00

Спікери семінару – провідні міжнародні та національні аудитори:

  • Данько Наталія Іванівна – директор органу з сертифікації ТОВ «НМЦ «Новатор» – партнера міжнародного органу з сертифікації Quality Austria, провідний аудитор з ISO 9001, ISO 14001, ISO 50001, BS OHSAS 18001;
  • Роголь Галина Леонідівна – начальник відділу систем менеджменту якості, аудитор ISO 9001:2008, викладач курсу «Охорона праці» Учбового центру “Новатор”.

Після закінчення семінару та успішної здачі іспиту кожен учасник семінару отримає сертифікат Міжнародного зразка.

Вартість участі у семінарі – 1200 грн. (без ПДВ)

Цільова аудиторія: керівники підприємств, начальники служби охорони праці, інженери з охорони праці, директори департаменту кадрів, начальники відділу кадрів.