Cемінар «Сучасні системи виявлення та гасіння пожежі»

Учбовий центр «Новатор» спільно з компаніями «Пожтехніка Україна» (компанія займається просуванням на українському ринку найбільш ефективних і сучасних розробок в сфері протипожежної безпеки), «Ателье Светодизайн» (є лідером у виробництві фотолюмінісцентних евакуаційних систем і знаків пожежної безпеки) запрошує Вас на семінар «Сучасні системи виявлення та гасіння пожежі».

У зв’язку зі збільшенням випадків виникнення пожеж та відмовою автоматичних систем виявлення та гасіння пожеж (застарілі системи, недоброякісний монтаж та обслуговування і т.д.), що призводять до людських жертв та великих матеріальних збитків, ми вважаємо доцільним довести до Вас сучасні можливості автоматичних систем та наочно продемонструвати їх можливості.

Спікери семінару: кандидат технічних наук, вчений секретар «Український науково-дослідний інститут цивільного захисту» – Антонов А.В., викладач ТОВ «Учбовий центр «Новатор» – Поліщук А.Г., директор «Пожтехніка Україна» – Крупа О.О., директор «Ателье Светодизайн» – Онищенко Д.А.

На семінарі будуть розглянуті питання:

 1. Сучасні системи виявлення та гасіння пожежі.
 2. Безпечне виконання висотних робіт при монтажі протипожежних систем.
 3. Інноваційні системи безпеки:
  • Аспіраційні димові пожежні сповіщувачі VESDA – Ранні та надранні методи виявлення спалаху;
  • Безпечне і ефективне гасіння Novec ™ 1230 (суха вода);
  • Лінійний тепловий пожежний сповіщувач (термокабель);
  • Пасивний протипожежний захист 3M ™ Interam ™ E-MAT ™.
 4. Фотолюмінісцентні евакуаційні системи.

Місце проведення – м. Київ, вул. Строкача, 3, ауд. 3

Дата проведення– 26 березня 2014 р. –  з 9:30 до 17:30

Вартість участі в семінарі – 385,00 грн. (без ПДВ) / 462,00 грн. (з ПДВ). Для постійних замовників Учбового центру «Новатор» діє спеціальна ціна.

У вартість семінару-тренінгу входить: навчання, інформаційно-консультаційне обслуговування, навчальні матеріали, сертифікат, кава-брейк, бізнес-ланч.