Online-курс NEBOSH IGC

Колеги! Група компаній «Новатор» спільно з RRC Training and Consultancy Georgia рада запропонувати Вам російськомовний онлайн-курс в прямому ефірі за програмою NEBOSH IGC і можливість складати іспити російською мовою.

Онлайн-курс подається в режимі реального часу в Zoom і практично аналогічний очного курсу в аудиторії, де викладач проводить курс з перервами, надаючи учням час для роботи в групах, вправ і приватних занять. Іспит з модулю IG1 учні виконують вдома, маючи можливість користуватися необхідними довідковими матеріалами. Практичний залік по модулю IG2 проводиться на Вашому робочому місці. В обох випадках немає необхідності відвідувати екзаменаційний центр.

Готові організувати спеціальну сесію онлайн-курсу в прямому ефірі NEBOSH IGC в жовтні 2021 року.

Міжнародний загальний сертифікат з охорони праці NEBOSH забезпечує глибоке розуміння широкого кола питань здоров’я та безпеки і необхідну кваліфікацію для всіх, хто працює або хоче працювати в галузі охорони праці і техніки безпеки в будь-якій точці світу. Міжнародний загальний сертифікат NEBOSH заснований на міжнародних стандартах і передовій практиці. Він складається з двох модулів (IG1 & IG2), які необхідно успішно освоїти протягом п’яти років для отримання Міжнародного загального сертифікату NEBOSH.