АКЦІЯ – БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ у Хмельницькому

Доброю традицією в Учбовому центрі «Новатор» стало проведення благодійних акцій – БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ працівників бюджетних організацій

Подібні акції раніше відбулися в м.Київ та м. Шостці (Сумська обл.).

Цього разу у травні 2013р. Учбовий центр «Новатор» на безоплатній основі провів навчання та перевірку знань з питань охорони праці працівників закладів освіти у м. Хмельницькому.

Учасниками акції стали:

ДЮСШ №1, ДЮСШ №2, центр по роботі з дітьми та підлітками, центр соціальних служб для сім'ї та молоді, спортивно-культурний центр «Плоскирів», МКП кінотеатр ім. Т.Г. Шевченка, Хмельницький академічний муніципальний камерний хор.

Серед слухачів були також працівники управління Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків у Хмельницькій області.

Навчання проводили провідні викладачі Навчального центру «Новатор»: Г. Роголь, Н. Пушкарьова та О.Сімоненко.

Під час навчання застосовувалися новітні технічні засоби: мультимедійний проектор, де демонструвалися слайдові презентації, тренажер для відпрацювання реанімаційних навичок «Фантом-П» та автоматичний зовнішній дефібрилятор АЗД. Завдяки цьому слухачі мали змогу більш ефективно засвоїти знання, практично відпрацювати правила надання медичної допомоги потерпілому.

Навчання закінчилося іспитом з видачею посвідчень установленого зразка.