Безкоштовний семінар 18.09

18 вересня Навчальний центр "НОВАТОР" знову приймав гостей – слухачів семінару "Організація роботи з охорони праці на підприємстві".

На відкритті семінару з коротким привітанням виступила виконавчий директор Навчального центру «Новатор» Світлана Миколаївна Потапова.

Основною метою заходу, як і минулого разу, було ознайомлення осіб відповідальних за охорону праці з особливостями системи управління охороною праці та вимогами законодавства у цій сфері.
На відміну від учасників семінару 11 вересня цього разу присутні не поспішали ставити запитання, а уважно слухали лектора. Активне обговорення розпочалося лише після перерви.
Особливим інтересом користувалися питання щодо роботи контролюючих органів. Зокрема, питання про методи продовження термінів виконання припису інспектора спровокувало жваву дискусію та обмін досвідом між колегами з різних організацій.
Традиційне анкетування після семінару показало, що 90% учасників залишилися максимально задоволеними заходом. Про позитивне враження також свідчили слова вдячності слухачів, сказані наприкінці семінару на адресу спікера – Роголь Галини Леонідівни, та бажання надалі співпрацювати з Навчальним центром «НОВАТОР» через відділ маркетингу та продажу, в особі керівника відділу – Ярини Сергіївни Клочан та менеджера – Татьяна Олексіївни Яковенко.