Безкоштовний семінар

11 вересня у Києві навчальним центром «НОВАТОР» було проведено безкоштовний семінар на тему: «Організація роботи з охорони праці на підприємстві».
Цей семінар було організовано з метою ознайомлення осіб, відповідальних за охорону праці, з особливостями системи управління охороною праці та вимогами законодавства у цій сфері.
Підготовка до проведення заходу у «НОВАТОРІ» розпочалася у серпні, її проводили менеджери відділу маркетингу – Тетяна Олексіївна Яковенко та Ярина Сергіївна Клочан. Хоча активний набір учасників стартував лише у двадцятих числах, за тиждень до події вільних місць не залишалося. Щоб не відмовляти охочим, керівництвом центру було ухвалено рішення провести додаткове заняття 18 вересня.
Семінар вступним словом відкрила адміністрація навчального центру – директор Федір Олександрович Овсянніков та заступник директора Олена Миколаївна Лях. Вони задали тон зустрічі, подякувавши тим, хто прийшов за участь, створивши сприятливий настрій для подальшої взаємодії.
Проводила семінар Роголь Галина Леонідівна – викладач вищої категорії, автор навчальних стандартів, програм та посібників, спеціаліст із «Систем менеджменту охорони праці та виробничої безпеки на основі стандартів OHSAS 18000». Її метод викладання, заснований на застосуванні практичних прикладів та веденні живої дискусії з аудиторією, припав до душі всім учасникам, спровокувавши представників різних організацій ділитися власним досвідом. Учасники постійно ставили питання, завдяки чому отримали багато корисних порад, які тепер зможуть застосовувати у повсякденній роботі. А також багато хто змінив своє ставлення до питань охорони праці, усвідомивши всю їхню серйозність, дізнавшись про наслідки, до яких можуть призвести порушення або незнання вимог охорони праці.

Під час кава-брейку між гостями та організаторами встановилася тепла, дружня атмосфера довіри та спілкування. Після заходу багато хто залишився подякувати трудовому колективу навчального центру «НОВАТОР» за таке цікаве проведення часу та повідомити про намір подальшої співпраці.
До цього часу до відділу маркетингу навчального центру “Новатор” надходять дзвінки та листи охочих записатися на наступний семінар. У зв'язку з цим креативна команда «НОВАТОРа» розглядає можливість проведення вебінарів з метою охоплення якнайбільшої аудиторії слухачів!