Всеукраїнський конкурс "Збережемо життя" 2017 (Харків)

Ось уже Другий рік поспіль місто Харків привітно приймає учасників Всеукраїнського конкурсу "Збережемо життя"VII фінал якого відбувся 01 червня 2017 року у Медіа-центр «Час»в самому серці міста. У конкурсній програмі взяли участь 14 представників провідних підприємств Харкова та області. Інтелектуальні змагання стали для конкурсантів можливістю показати свої вміння, навички та професіоналізм.

Всеукраинский конкурс “Сохраним жизнь» 2017 Харьков

Всеукраїнський конкурс "Збережемо життя" 2017 (Харків)

Неабиякі емоції розгорілися під час виконання третього завдання. Учасникам потрібно було показати не лише знання, а й уміння працювати у команді. Вирішення ситуаційного завдання з підбором засобів індивідуального захисту завершилося непередбачуваним фіналом. Вперше на конкурсі нікому не було надано третє місце. Заінтриговані? Друге місце та грошовий приз у розмірі 3000 грн. розділили між собою Фалін Микола Валентинович – начальник відділу охорони праці та довкілля (підприємство «КУБ-ГАЗ») та Ташлікович Валентина Вікторівна – інженер з охорони праці (підприємство «Гутянський елеватор»). Решта приватників забрали з собою пам'ятні дипломи Харківського Конкурсу «Збережемо життя»-2017.

Внаслідок складної та завзятої боротьби Перше місце посів Боровський Роман Давидович інженер з охорони праці ПАТ «Електромашина» – одного з провідних машинобудівних підприємств України. Роман Давидович уже не вперше бере участь у конкурсі. У минулорічному фіналі він показав чудові результати і до перемоги йому залишалося зовсім трохи. Цього року Роман Давидович став тріумфатором Конкурсу, набравши максимальну кількість балів.

Своїм зворушливим та неординарним виступом порадували всіх студентки Медичного коледжу Харківського медичного університету. Їхні естрадні номери та акробатичний етюд став чудовим доповненням Конкурсної частини. Ну і, звичайно, на всіх присутніх чекав вокальний сюрприз від колективу Навчального центру «Новатор», що вже стала щорічною традицією.

Багато сил та часу було витрачено на організацію конкурсу. У його підготовці брали участь: Роголь Г.Л., Дубатовкіна О.В., Деремешко Г.А., Мірсултанова М.Р., Малишева В.В., Борисова А.Г. Найвищою нагородою для організаторів стали слова подяки від учасників Конкурсу 2017 року: «За стільки років роботи в галузі Охорони праці я на такому заході вперше. Дякую Вам, що ви є!

Дорогі Конкурсанти! Дякуємо Вам за Ваші добрі та теплі слова. Саме Ви сприяєте нашому зростанню. Для Вас і є наші проекти. Дякую за те, що Ви з «Новатором»!

Пісня про інспекторські перевірки, фахівців з охорони праці та новатора (у виконанні колективу Харківської філії Навчального центру "НОВАТОР")