Група компаній "Новатор" на BiaForum 2017

Заступник генерального директора Групи компаній «Новатор» Олена Миколаївна Лях та директор Органу з сертифікації Галина Леонідівна Роголь взяли участь у роботі форуму «Грузинська економіка: виклики та можливості бізнесу» (BiaForum 2017).

Форум проходив протягом двох днів, 20-21 березня 2017 р., у Тбілісі, Грузія, на базі Готелю «Редіссон БЛУ Іверія».

Його організаторами виступало ТОВ «Інформаційне бізнес-агенство» (BIA) за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку.

У форумі взяло участь понад 400 представників Грузії та інших країн.

Мета форуму – огляд фінансових ринків, інвестицій, викликів та можливостей Грузії, а також моніторинг тенденцій та змін у всіх основних галузях промисловості.

Перший день, 20 березня 2017 р., розпочався з формальної частини: реєстрації учасників та відкриття форуму. Зі вступним словом виступили перший віце-прем'єр Грузії, міністр фінансів, Димитрій Кумсішвілі, міністр регіонального розвитку та інфраструктури Грузії Зураб Алавідзе, заступник міністра економіки та сталого розвитку Грузії Гіоргі Черкезішвілі, перший заступник міністра регіонального розвитку та інфраструктури Грузії Іраклі Маткава, регіональний директор Кавказьких республіках, Молдові та Білорусі Бруно Балванера.

Після відкриття розпочалася одночасна робота кількох тематичних семінарів.

О.М. Лях та Г.Л. Роголь прослухали виступи за напрямом «Нові можливості для економіки Грузії: формування Асоціації венчурного капіталу в Грузії та обмін міжнародним досвідом роботи з фондами венчурного капіталу та бізнес-ангелами».

На цьому семінарі виступили такі спікери, як:

  • Колін Донохью, головний стратег, компанія Root Deeper Marketing (США).
  • Зак Лоуренс, засновник, компанія Venture Ohio (США).
  • Лоуренс Райт, засновник та керуючий директор GVA Launch Gurus (США).
  • Аієті Кукава, голова правління Асоціації венчурного капіталу Грузії (Грузія).

У другій половині дня розпочалися зустрічі формату B2B, які дозволили співробітнику Групи компаній «Новатор» та представникам грузинських компаній обговорити можливості майбутньої співпраці.

BiaForum2017

На другий день, 21 березня 2017 р., організатори BiaForum 2017 провели для всіх бажаючих учасників форуму екскурсії кількома заводами.

Перша поїздка була здійснена на завод Зедазені (Zedazeni), що випускає 5 різновидів натурального лимонаду та пиво. Чистота виробничих приміщень, налагодженість технологічних процесів та високу якість продукції підтвердили здогад директор Органу з сертифікації Г. Роголь про впровадження та сертифікацію заводу Зедазені за міжнародними стандартами систем управління якістю.

Друга поїздка була здійснена на завод Сараджишвілі (Sarajishvili) - Виробника високопробного коньяку з 1884 р.

BiaForum2017_2