Знань багато не буває

У журналі “ОХОРОНА ПРАЦІ” 7/2016 вийшла стаття “Знань багато не буває”, яка розповідає про Конкурс “Збережемо життя”-2016, організатором якого є Група компаній “Новатор”.

Конкурс серед фахівців з охорони праці «Збережемо життя», організований Групою компаній «Новатор», відбувся вже в шостий раз.

Фінальний другий тур було проведено у залі київського бізнес-центру «Новий проект». Призові місця виборювали 22 учасники конкурсу, які витримали нелегкі випробування запитаннями першого туру. Їхні зусилля, здібності й волю до победи оцінювало жюрі у складі генерального директора Групи компаній «Новатор» Федора Овсяннікова, його заступника Олені Лях, начальника Управління нагляду в промисловості та на об'єктах підвищеної опасности Головного управління Держпраці в Київській області Андрія Заболоту соціальної політики Федерації роботодавців України Юрія Кузового та ін.

Уболівали за учасників запрошені на цю подію почесні гості, переможці торішніх конкурсів та постійні клієнти «Новатора».

Перше місце у конкурсі (премія 3000 грн) представник ТОВ «Шиндлер» Микола Корбут. Інші (2000 грн) – Олена Потапова з дочірнього підприємства фірми «Альтфатер Київ» (концерн Vеоllа). Третє (1000 грн) – Сергій Коновал з ВАТ «Меридіан» ім. С. П. Королева. Усіх учасників конкурсу «Збережемо життя» відзначено дипломами лауреатів.

Примітно, що цього року конкурс було вирішено провести не лише у Києві, а й уперше у Харкові (де фінал відбудеться у вересні) – на базі філії Групи компаній «Новатор».

Конкурс Збережемо життя 2016 журнал ОП