Конференція

08 квітня Навчальний центр «Новатор» взяв участь у конференції.


 

 

 

08 квітня Навчальний центр «Новатор» взяв участь у конференції «Профілактика порушень норм охорони праці на підприємстві», організованої професійним журналом “Охорона праці та пожежна безпека”, що проводилася у Будинку вчителя на вул. Володимирській.

Такий солідний форум зібрав близько 400 делегатів з усієї України.

Директор УЦ Овсянніков Федір Олександрович виступив з інформацією про організацію Асоціації фахівців з охорони праці, розповів про завдання Асоціації, що реєструється зараз у Мін'юсті. (Після закінчення всіх дозвільних процедур інформація про Асоціацію фахівців з охорони праці, її Статут буде вивішено на сайті УЦ «Новатор»).

Викладач УЦ «Новатор» Пушкарьова Наталія Вікторівна виступила з міні-тренінгом з надання першої долікарської медичної допомоги. Показ практичних прикладів здійснювався на головному редакторі журналу «ВІД та ПБ» Пономарьову Сергію Миколайовичу. Було багато охочих спробувати свої сили у реанімації тренажера «Фантом П», який вдячно говорив старанним рятувальникам «Дякую!» і висвічував на екрані докладний аналіз дій, які були здійснені під час виконання штучного дихання та масажу серця.