Лайфрестлінг

ЛАЙФРЕСТЛІНГ (англ. life - життя, wrestling - боротьба) - "Боротьба за життя" - це прикладний вид спорту. Методика навчання та новий вид спорту створено доктором медичних наук, академіком МАНЕБ в асоціації ООН В.Г. Бубновим.

Призначення лайфрестлінгу:

  • Навчити будь-яку людину віком від 14 років навичкам надання першої допомоги.
  • За мінімальний час грамотно надати першу допомогу постраждалим.
  • Залучити як помічників лікарів необмежену кількість осіб без медичної освіти для отримання знань та навичок надання домедичної допомоги.

Лайфрестлинг

Змагання з лайфрестлінгу можуть проводитися на будь-якій території (відкритий та закритий простір).
Команда складається з 4 осіб, які виконують певне «Ситуаційне завдання»: командне вирішення ситуаційного завдання у порятунку життя постраждалих після нещасного випадку на виробництві, дорозі, водах, походах або після теракту.

Підрахунок балів та оголошення результатів провадиться суддями, згідно з регламентом суддівської карти, в якій фіксується швидкість виконання завдання, нарахування штрафних та заохочувальних балів.

Використання роботів-тренажерів «ГОША-06», «ГАВРЮША», «ГЛАША» усуває суб'єктивність і неточність в атестації та суддівстві. Головним критерієм оцінки стає принцип: «Умієш – не вмієш». Під час тренувань та підготовки до змагань якість виконання навичок доводиться до належного рівня за допомогою необмеженої кількості спроб.

Устаткування:

  • Багатофункціональний тренажер "Гоша-6"
  • Тренажер-немовля «Гаврюша»
  • Робот-тренажер «Глаша»
  • Медичне приладдя (бинти, шини, джгути, турнікети, шийні корсети та ін.)
  • Ноші

Змагання проводяться українською, російською та англійською мовами.

Місце проведення - тренувальний майданчик навчального центру, аудиторії навчального центру, територія замовника (по всій Україні).

Укомплектованість: 2 та більше команд по 4 особи.

Вартість участі у змаганнях – договірна.

За результатами змагання командам, переможцям та учасникам видаються сертифікати.