Ліга кращих (Міжнародний економічний рейтинг)

Підприємство «Новатор» потрапило до "Ліги кращих"2010 року/


За официальними даними Державного Комитету статистики України та відповідно до EUROPEAN STANDART RATING (Європейським стандартом рейтингування) проведено ранжирування динаміки економічних показників підприємств України, серед 350 000 суб'єктів господарювання за останні три роки. З кожної галузі перші ТОП-50 підприємств України потрапляють до «Ліги найкращих» 2010 року Саме такі підприємства мають ексклюзивне право називатися Лідерами у своєму виді діяльності та отримати відповідне Свідоцтво лідера економіки України 2010 року.

На 2010 рік підприємство “Новатор” здобуло перевагу над конкурентами та посіло «25» місце в рейтингу «Динаміка розвитку підприємства за критеріями, згідно з профільуючим КВЕД «80.30.0» – «Вища освіта» за підсумками останніх трьох років.

“Ваші досягнення в динаміці є ознакою високого професіоналізму ТОП-менеджера та його команди, що підтверджено економічними фактами рейтингу”, – зазначив у листі Голова рейтингу Конарівський Віктор Вікторович.

У зв'язку з цим підприємство-лідер має можливість отримати статус – нагороду медальBUSINESS STAR 2010» з відповідним свідоцтвом лідера економіки України. (Національний сертифікат міжнародного зразка).

Керівник підприємства має можливість особисто отримати відзнаку Орден «Зірка економіки України» III ступеня з відповідним персональним посвідченням під час урочистої церемонії нагородження у м. Києві.