Майстер-клас від Групи компаній "Новатор" для НАК "Нафтогаз України"

9 березня 2017 року в м.Київ Група компаній «Новатор» взяла участь у нараді Оператора вітчизняної газотранспортної системи ВАТ «Укртрансгаз» на базі філії УМГ «Київтрансгаз». Нарада була присвячена з питань безпеки дорожнього руху автотранспорту на підприємствах Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України». У роботі наради взяли участь 70 делегатів від підприємств, що входять до системи корпоративного управління. НАК "Нафтогаз України".

У ході наради співробітниками Групи компаній "Новатор" був показаний майстер клас «Надання домедичної допомоги потерпілим у разі дорожньо-транспортної пригоди (ДТП)». Його провела авторка тренінгу Пушкарьова Наталія (досвідчений тренер-інструктор масового навчання населення навичкам надання першої допомоги після нещасного випадку або терористичного акту, суддя-організатор змагань з лайфрестлінгу, вчитель-методист, відмінник освіти України, провідний спеціаліст «Школи екстреної допомоги», автор тренінгових програм з надання домедичної допомоги, навчальної літератури, викладач Групи компаній «Новатор»).

viber image0921

Особливість тренінгу «Надання домедичної допомоги постраждалим у разі дорожньо-транспортної пригоди (ДТП)» у тому, що його проведення можливе як у приміщенні, так і безпосередньо в автомобілях. Під час цього майстер-класу розглядалися ситуації правильних дій у разі ДТП: оцінка ситуації, можливі травми водія та пасажирів, прийоми надання домедичної допомоги всередині та поза автомобілем.

на майстер-клас «Надання домедичної допомоги потерпілим у разі дорожньо-транспортної пригоди (ДТП)» використовувалося спеціальне обладнання – багатофункціональний робот-тренажер «Гоша-06» і тренажер-немовля «Гаврюша».