Міжнародна нагорода "Лаврі Слави". Нагорода “Краще підприємство України”

Науково-експертна рада Міжнародної іміджевої програми “Лідери ХХІ століття” висунула кантидатуру директора Навчального центру «Новатор» Овсяннікова П.О. на здобуття Міжнародної нагороди "Лаврі Слави", а Учбовий центр "Новатор"представила до нагороди "Краще підприємство України" (з врученням керівнику нагрудного ордену “Кращий керівник України”)

Високий особистий авторитет, плідне та ефективне управління підприємством, соціально спрямована позиція директора Навчального центру “Новатор” Овсяннікова Федора Олександровича надали можливість Науково-експертній раді Міжнародної іміджевої програми «Лідери ХХІ століття» висунути його кандидатуру на здобуття Міжнародної нагороди «Лаврі Слави». Ця Міжнародна нагорода відзначає високу професійну, управлінську майстерність та активну участь у громадській житті.

Експертна рада Міжнародної іміджевої програми «Лідери XXI століття» високо оцінила діяльність очолюваного Овсянніковим П.О. колективу і ухвалила рішення представити Учбовий центр «Новатор» до нагороди «Краще підприємство України» (з правом маркування продукції та ділової документації відповідною символікою та врученням керівнику нагрудного ордену «Кращий керівник України»). Цією престижною нагородою відмічаються підприємства та їх колективи з метою формування регістру лідируючих компаній нашої країни з позицій показників прибутковості, динамічності розвитку підприємства в економіці відповідної галузі.

Присудження громадської нагороди є визначною подією не тільки для самої особистості, але й для її оточення, сприяє підняттю працездатності колективу, є гідною оцінкою професійних та особистих якостей людини.

Важко переоцінити напружені зусилля особисто Вашого та очолюваного Вами колективу щодо формування українського ринку конкурентоспроможних товарів та послуг. Ми вважаємо, що саме такі компанії, як Ваші, які незмінно орієнтовані на інтереси споживачів та представляють на українському ринку продукцію та послуги бездоганного якості, стимулюють інші вітчизняні компанії у боротьбі за якість та впливають на конкурентоспроможність України в цілому”, – зазначив у листі генеральний директор Генеральної дирекції Міжнародної громадської організації Асамблея ділових кіл Саввов О.І.

Церемонія вшанування трудових досягнень провідних підприємств та їх керівників Міжнародними та Національними нагородами передбачена програмою Великого Різдвяного балу, який цього року відбудеться 24 грудня у Палаці мистецтв «Український дім» Цей захід – традиційно підтриманий Спілкою Акціонерів України, Спілкою фахівців-експертів з якості, Асамблеєю ділових кіл та іншими впливовими громадськими організаціями – символізує собою вінець багатомісячних зусиль мільйонів людей з виробництва вітчизняної продукції бездоганної якості та надання конкурентоспроможних послуг європейського рівня.