“НОВАТОР” для клієнтів – FULL SERVICE НАВЧАЛЬНОГО ЦЕНТРУ

Одне з основних завдань, яке ставить перед собою Група компаній «Новатор»- максимально повне задоволення запитів клієнтів. Для цього щорічно відкриваються нові напрямки діяльності. Про двох із них треба розповісти окремо

Департамент висотно-верхолазних робіт

Навчання фахівців, оцінка ризиків проведення робіт, розробка проектів та монтаж стаціонарних систем безпеки, підбір та продаж обладнання, підготовка документації та отримання дозволу на проведення висотно-верхолазних робіт – послуги з цих п'яти напрямків може отримати підприємство, звернувшись до департаменту висотно-верхолазних робіт ЦК "Новатор".

Навчання

Програми навчання включають три основні курси:

  • навчання фахівців безпечним методам та прийомам виконання висотних робіт;
  • навчання фахівців з охорони праці під час виконання цих видів робіт.

Навчання може відбуватися як на території учбового центру, так і на території замовника. Все залежить від кількості та категорії слухачів.

Перед початком навчання із замовником промовляється перелік питань, на яких потрібно наголосити. З огляду на ці акценти доповнюється програма навчання. Клієнт має отримати те, що потрібно саме на його підприємстві. Траплялися випадки, коли навчання проводилося лише для двох осіб – протягом тижня з цими людьми працювали викладачі. Такий запит мав замовник, «Новатор» його задовольнив.

Викладачі навчального центру виступають не лише у ролі лекторів. Вони можуть розробити проект системи захисту та змонтувати її. Тобто їх теоретичні знання постійно підкріплюються та розвиваються на практиці. А потім усі ці знання та навички передаються учням.

Оцінка ризиків

Проведення оцінки ризиків на території підприємства – ще один напрямок департаменту – включає не лише визначення зон і методів виконання висотних робіт, а й надання звіту з рекомендаціями щодо тих чи інших систем захисту, які можна застосовувати на даному робочому місці. Рекомендації стосуються як необхідних ЗІЗів, так і організаційних питань, вирішення яких може підвищити рівень безпеки працівників. Під час розробки рекомендацій враховується людський чинник, тривалість зміни, кількість підйомів на висоту, інструменти, необхідність підйому вантажу на висоту і т.д. Якщо суто організаційними методами неможливо досягти достатнього рівня безпеки, пропонуються стаціонарні системи захисту. Такі системи розробляються для кожного замовника за індивідуальним проектом, з урахуванням нюансів робочого місця та виконуваних робіт.

Засоби захисту та обладнання

Оскільки ДК «Новатор» є офіційним представником компанії Assecuro на території України (Assecuro – європейський виробник систем захисту від падіння з висоти), всі клієнти мають можливість придбати високоякісне обладнання без додаткових витрат часу на його пошук та купівлю. Отримавши при цьому професійну консультацію щодо вибору позицій. Надалі це обладнання зможе проходити випробування у «Новаторі». Фахівці департаменту добре володіють необхідною методикою та навичками.

Дозвільна документація

Для здійснення висотно-верхолазних робіт підприємство має одержати дозвіл Державної служби України з питань праці. Щоб спростити вирішення цього питання, «Новатор» пропонує своїм клієнтам допомогу у підготовці необхідної документації та отриманні відповідного дозволу.

фулсервис - 0003

Орган із сертифікації – партнер AFNOR Groupe в Україні

Як правило, українські підприємства, які планують сертифікуватися за стандартами ISO, ставлять перед собою одну з двох цілей: вихід на європейські ринки та участь у тендерах. Суть у тому, що ці дві позиції говорять не про суть сертифікації, а про бажання отримати папірець, – розповідає керівник департаменту сертифікації Галина Роголь.

Купуючи «папірець», підприємство майже марно витрачає кошти. Плюс ще щорічне підтвердження сертифікації, яке є обов'язковим та платним. "Новатор" прагне донести до підприємств розуміння одного важливого аспекту - правильно впроваджена система управління приносить гроші.

Процеси на підприємстві з такою системою контролюються від початку до кінця, і партнери підприємства, незалежно від їхньої «національності», розуміють, що отримають те, про що домовляються на початку співробітництва.

ВПРОВАДЖЕННЯ ISO 9001 – ЦЕ ПОКАЗНИК ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ПЕРЕД СПОЖИВАЧЕМ

Саме тому в 2009 році ДК «Новатор» прийняла рішення пройти сертифікацію за ISO 9001 і в 2010 успішно впоралася з поставленим завданням. Після того, як було пройдено власний шлях створення правильної системи управління, було вирішено допомогти і клієнтам компанії отримати значні вигоди для їхнього бізнесу, а саме:

  • зрозуміти потреби споживачів;
  • покращити комунікаційну систему для підприємства;
  • розвинути лідерські якості у керівників;
  • залучити персонал до вирішення важливих питань;
  • запровадити процесний підхід;
  • забезпечити системний підхід до управління;
  • побудувати взаємовигідні відносини з підрядниками тощо.

Все це, а також сертифікацію за іншими стандартами ISO, ДК «Новатор» може забезпечити своїм замовникам завдяки партнерству з одним із провідних світових органів із сертифікації. AFNOR Groupe (Франція) і, звичайно, професійним та досвідченим аудиторам, які працюють у компанії.

фулсервис - 0004

Промислова безпека №2(101) / лютий 2017