Навчання співробітників УЦ "Новатор" представником компанії SAFE-TEC (висотне обладнання)

31.10.2013 р. було проведено дружню зустріч представників компаній – SAFE-TEC (керівник сервісного центру Кочов Д. (м. Москва), ТОВ «Схід-Сервіс» (директор з розвитку Пугін С. (м. Київ))  Навчальний центр «Новатор» (директор Овсянніков Ф.А., співробітники відділів продажу та висотно-верхолазних робіт).

У розрізі цієї зустрічі було обговорено питання, пов'язані з нормативними документами, що діють на даний момент на території України та Росії, та проведено аналіз Міжнародних стандартів щодо безпечних методів роботи на висоті.

Співробітники Навчального центру «Новатор» пройшли навчання з лінійки товарів, які представляє на сьогодні компанія SAFE-TEC на світовому ринку – засоби індивідуального захисту (ЗІЗ) для безпечного виконання висотно-верхолазних робіт. Під час навчання були показані основні відмінності цієї продукції від продукції інших виробників, відпрацьовано комплексні рішення для безпечного виконання висотно-верхолазних робіт будь-якої складності.

Навчальний центр «Новатор» є офіційним представником компанії SAFE-TEC в Україні на ринку засобів індивідуального захисту (ЗІЗ) безпечного проведення висотно-верхолазних робіт.

З товарами можна ознайомитись на нашому сайті http://vysotnyk.com.ua/magazin