Цивільний захист

Згідно ст.40 п.1 Кодексу цивільного захисту України навчання працюючого населення діям у надзвичайних ситуаціях є обов'язковим та здійснюється у робочий час за рахунок коштів роботодавця за програмами підготовки населення діям у надзвичайних ситуаціях.

Навчальний центр "Новатор" пропонує НАВЧАННЯ З ПИТАНЬ ГРОМАДЯНСЬКОГО ЗАХИСТУ.

Навчання з питань цивільного захисту у Навчальному центрі «Новатор» проводиться за програмою загальної підготовки працівників підприємства до дій у надзвичайних ситуаціях, яка узгоджена з Державною службою України з надзвичайних ситуацій (лист від 02.11.2015 вих. № 26-15957/261).

Згідно Постановою КМУ №444 від 26.06.2013 року навчання з питань ГРОМАДЯНСЬКОГО ЗАХИСТУ здійснюється безпосередньо на підприємстві, в установі та організації відповідно до програмами підготовки працівників до дій у надзвичайних ситуаціях.

Напрями навчання з питань ГРОМАДЯНСЬКОГО ЗАХИСТУ:

  • Проведення інструктажів з питань цивільного захисту, пожежної безпеки та дій у надзвичайних ситуаціях на основі вимог нормативно-правових актів у сфері цивільного захисту.
  • Навчання за програмою загальної підготовки працівників підприємств, установ та організацій;
  • Практичні тренінги щодо порядку дії у надзвичайних ситуаціях на робочому місці за індивідуальними програмами (евакуація, пожежогасіння, долікарська допомога).