Переможці конкурсу "Збережемо життя" 2015

24 червня 2015 р. Навчальний центр «Новатор» проведено п'ятий ювілейний конкурс «Збережемо життя» для фахівців з охорони праці, які співпрацюють із новатором у сфері навчання.

Основними цілями конкурсу є підвищення ефективності та якості роботи зі створення в організаціях безпечних та здорових умов праці, підвищення престижу та значущості інженера з охорони праці.

До участі у конкурсі запрошувалися фахівці, які мають досвід роботи на посаді інженера з охорони праці не менше 1 року. У першому етапі конкурсу учасники відповідали на письмові запитання та надсилали відповіді до Новатора. До другого туру вийшли 18 спеціалістів з охорони праці провідних підприємств України.

У журі конкурсу «Збережемо життя» 2015:

  • Овсянніков Федір Олександрович – директор Навчального центру «Новатор»
  • Лях Олена Миколаївна – заступник директора Навчального центру «Новатор»
  • Віжул Наталія Василівна – начальник відділу з питань охорони праці департаменту з питань праці Державної служби України з питань праці
  • Міхалюк Ігор Степанович – начальник служби ВІД ПрАТ «Київстар».
  • Мілінчук Василь Максимович -Інженер з ТОВ «Альянс Холдинг»
  • Куліша Алла Анатоліївна – спеціаліст адміністративного відділу, спеціаліст з ВІД ТОВ “НЕСТЛЕ Україна”
  • Дубатовкіна Олександра В'ячеславівна – директор філії Навчального центру «Новатор» у м. Харків
Победители конкурса Победители конкурса

Учасники конкурсу виконували непрості, але цікаві завдання. Спочатку – тест із 10 питань на знання теорії охорони праці. Кожне запитання має 7 варіантів відповіді. За кожний правильний – 1 бал. Визначитись з відповідями потрібно було за 10 хв.

Победители конкурса Победители конкурса

Після «інтелектуальної розминки» настав час виявити свої особисті якості у командних конкурсах. Кожна команда отримала завдання вибрати ті інструменти, пристрої та засоби захисту, які застосовуються в різних ситуаціях при роботі з електроустановками.

Победители конкурса Победители конкурса Победители конкурса

Найактивнішим і видовищним був конкурс надання долікарської допомоги постраждалому з елементами лайфрестлінгу, який провела досвідчений інструктор Наталія Пушкарьова.

Победители конкурса Победители конкурса Победители конкурса

Усі учасники конкурсу здобули пам'ятні дипломи.

Переможцями конкурсу "Збережемо життя" 2015 сталі:

Перше місце – Владислав Литвиненко (ТОВ «Др.Рьодер Сервіс Менеджмент»), друге – Володимир Гросс (ТОВ «ДІЄСА»), третє – Андрій Тлустий (ТОВ «Фомальгаут Полімін»).

Победители конкурса Победители конкурса

Для переможців Навчальний центр «Новатор» започаткував премії: 1 місце – 3000 грн., 2 місце – 2000 грн., 3 місце – 1000 грн.

Победители конкурса

 

Під час проведення конкурсу та на фуршеті учасників вітали почесні гості: досвідчені працівники охорони праці та переможці конкурсів “Збережемо життя” минулих років.

Победители конкурса Победители конкурса Победители конкурса

Оригінальним подарунком для всіх присутніх став виступ  Василя Довжика, прозаїка, драматурга, актора театру та кіно, заслуженого митця України, який прочитав свої чудові вірші.

Победители конкурса

Фото: Фандєєв А.І.