П'ЯТИЙ ЮВІЛЕЙНИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕМІНАР з охорони праці та промислової безпеки “ПРАКТИЧНІ МЕТОДІ ІДЕНТИФІКАЦІЇ НЕБЕЗПЕКИ ТА ОЦІНКИ РИЗИКІВ”

Учбовий центр "Новатор" – Лідер рейтингу «Ризик-менеджмент у системах управління охороною праці» традиційно запрошує Вас на
П'ЯТИЙ ЮВІЛЕЙНИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕМІНАР з охорони праці та промислової безпеки:

«ПРАКТИЧНІ МЕТОДІ ІДЕНТИФІКАЦІЇ НЕБЕЗПЕКИ ТА ОЦІНКИ РИЗИКІВ»

Запропоновані на семінарі методи ідентифікації опасности та оцінки ризиків дають високоякісну інформацію, що є максимально корисною, точною та повною для розробки та впровадження систем управління охороною праці, в тому числі і відповідно до вимог міжнародних стандартів.

Автор програми семінару та головний спікер: Наталія Данько, заступник директора департаменту сертифікації ТОВ «ТЮФ Рейнланд Україна», провідний аудитор TUV Rheinland Cert ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 50001.

Цільова аудиторія: керівники підприємств, начальники служби охорони праці, інженери охорони праці, директори департаменту кадрів, начальники відділу кадрів.

Після закінчення семінару та успішної здачі іспиту кожен учасник семінару отримає сертифікат Міжнародного зразка «Specialist for Risk management and Occupational Health & Safety Management System acс. to BS OHSAS 18001:2007».

Місце проведення – готель «Карпатські Зорі», м. Яремче, Івано-Франківська обл., Україна.

Дата проведення – з 15 по 20 вересня 2014р.
Виїзд із Києва – 15 вересня 2014 р., прибуття до готелю – 16 вересня 2014 р.
Виїзд з готелю – 19 вересня 2014 року, прибуття до Києва – 20 вересня 2014 року.

Вартість участі у семінарі від – 4 640 грн. (без ПДВ)/5 070 грн. (З ПДВ).

У вартість семинару входить трансфер м. Київ – готель «Карпатські Зорі» – м. Київ, навчання, проживання, харчування, культурна програма.

Готель є сучасним оздоровчим комплексом з сауною, басейном та SPA-комплексом. Відпочинок гарантує заряд бадьорості та цілющої енергії на цілий рік.

Звоніть прямо зараз за телефоном /044/ 407-10-17 та замовляйте участь у найпрактичнішому семінарі з ризик-менеджменту в охороні праці!

 

Попередня Програма семінару «ПРАКТИЧНІ МЕТОДІ ІДЕНТИФІКАЦІЇ НЕБЕЗПЕКИ ТА ОЦІНКИ РИЗИКІВ»

Задайте питання спікеру семинару on-line та отримайте можливість внести пропозиції до програми семинару.