Ризики визначено!

28 листопада 2013 р. Навчальний центр «Новатор» провів семінар «Методика визначення ризиків. Ризик-менеджмент».

Відкрив семінар директор Учбового центру “Новатор” Овсянніков Ф.О.

 

 

На семінарі взяло участь 28 слухачів: начальники відділу охорони праці, інспектори, інженери з охорони праці, керівники служб охорони праці підприємств не тільки м. Києва, а й усієї України.
Спікером семінару, як і на аналоговому семінарі у Сваляві, був Цопа В.О., доктор тех. наук., професор Міжнародного інституту менеджменту, спеціаліст з розвитку систем менеджменту підприємств і організацій відповідно до міжнародних стандартів ISO.

На семінарі були розглянуті питання методики визначення ризиків для підприємств різних видів діяльності, кількісна оцінка ступеня ризику та можливих наслідків, вимоги стандарту BS OHSAS 18001:2007 до систем менеджменту охорони праці, здійснено огляд міжнародних стандартів ISO, огляд принципів, структури ризик-менеджменту та процесу управління ризиками.

Після прослухання семінару всі слухачі здали іспит. За результатами екзамену слухачі отримають сертифікат Міжнародного зразка «Specialist for Risk management and Occupational Health & Safety Management System ace. до BS OHSAS 18001:2007».

Після закінчення семінару Учбовий центр “Новатор” вручив слухачам іменні сертифікати.

Слухачі семінару залишили свої відгуки на запитання «Що саме для Вас було цікавим?»
Мельничук І.: “Нове напрямок у системі охорони праці.”
Руда С.: "Все було цікавим."
Бєлінська Н.: «Весь матеріал.»
Дударенко О.: «Повний обсяг стандартів визначення ризиків.»
Рожинський М.: «Весь матеріал.»