Семінар у Сваляві

Ви крутитеся як білка в колесі, а результати не тішать? Нагромадилося безліч питань з охорони праці, а порадитися нема з ким? Зробіть зупинку, погляньте на свою діяльність із боку. У теплій дружній атмосфері, як уже було під сліпучим ялтинським сонцем у вересні 2010 року (Див. фото), серед чарівної природи Закарпаття, ми з вами знайдемо відповіді на питання, які так необхідні для успіху у Вашій роботі.

Жодних нудних лекцій та «води»! Ви реально вирішуєте проблеми охорони праці на Вашому підприємстві, а чи не абстрактні кейси.

У свою компанію, офіс, підприємство ви повернетеся з повною ясністю, що робити. Наберетеся сил, енергії та позитиву.

А також на Вас чекають:

• Персональні консультації щодо Ваших запитів
• Обмін досвідом із колегами, встановлення нових перспективних ділових контактів.

Дата проведення семінару: 14.03-19.03. 2013 року

Тривалість: 6 днів

Час занять: з 10.00 до 13.00

Після обіду – відпочинок, оздоровлення, лікування, екскурсії Закарпаттям, комфортабельні номери, WI-FI Інтернет (конференц-зал, бар), ресторан, бар, SPA-процедури, російська лазня, сауна, басейн, тренажерний зал, тенісні корти, гірськолижний бугельний витяг (1,5 км).

Місце проведення: Закарпатська обл., м. Свалява, туристичний оздоровчий комплекс «Квелі Поляна»

Попередній семінар у Ялті (смт. Лівадія, санаторій «Прикордонник») у вересні 2010 року пройшов на ура (Див. фото). Усі учасники відзначили корисність та необхідність цього заходу. Більшість підтримують ділові та дружні контакти між собою та з Навчальним центром “Новатор”. Багато хто сумнівався, чи можна поєднувати відпочинок з роботою над бізнесом. Практика показала – дуже навіть можна. Більше того, такий формат – оптимальний.

ПРОГРАМА

Виїзд із Києва 14.03. о 18.58. Приїзд до Сваляви 15.03. о 08.50.
Від'їзд із Сваляви 18.03. о 17.57. Приїзд до Києва 19.03. о 09.23.
Якщо Ваш час дозволяє, Ви можете приїхати в відпочинковий комплекс «Квеле Поляна» заздалегідь або залишитися на деякий час, про що повідомити заздалегідь.

Переглянути детальну програму можна тут!

Вартість участі

• При розселенні в одномісному номері – 4062 грн., з ПДВ
• При розселенні у двомісному номері – 3552 грн., з ПДВ

У вартість семінару входять: трансфер з Києва до комплексу відпочинку Квеле Поляна і назад, навчання, проживання, харчування.

Рекомендуємо Вам відвідати цей семінар.

Рентабельність для Вас: семінар замінить Вам роки «ходіння граблями», заощадить сили, які багато хто витрачає на помилки.

Бонуси: добрий настрій, заряд енергії на рік, корисні ділові контакти.

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Окрім щільної мозкової роботи на Вас чекають:
– Сліпуча природа Закарпаття, екскурсії
– Спілкування із цікавими людьми. За досвідом, збирається ДУЖЕ яскравий склад учасників, складається особлива атмосфера довіри та позитиву
– За окрему плату – оздоровлення, лікування, SPA-процедури, російська лазня, сауна, басейн, тренажерний зал, тенісні корти, гірськолижний бугельний витяг (1,5 км)
- Ресторан, бар

Атмосфера та дух у «Квелі Поляна» – приблизно як у санаторії «Прикордонник» (смт. Лівадія): все просто та неформально, привітний обслуговуючий персонал.

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ СЕМІНАР

Туристичний оздоровчий комплекс «Квелі Поляна», якому присвоєно категорію «4 зірки», розташований у самому серці Закарпаття, у туристичній зоні, на висоті 340 м над рівнем моря між Полонинським та Вигорлат-Гутинським хребтами Карпат в урочищі Тихе. Саме Закарпаття називають перлиною українських гір, яка дарує своїм гостям унікальну за своєю красою природу, цілющі мінеральні води та незвичайне чисте повітря, знайомить із багатонаціональною культурою та народною творчістю.

У туристичному оздоровчому комплексі є свій бювет із мінеральною водою «Поляна Купель» та «Поляна Квасова», відомі у всьому світі завдяки своїм цілющим властивостям, що саме по собі не може не тішити.

Комфортні, просторі номери, послуги лікувального, розважального характеру, а також різноманітна екскурсійна програма – це широкий спектр запропонованих послуг, яким може похвалитися це місце.

РОДИНИ

Ви можете взяти із собою сім'ю.
Ваші близькі зможуть чудово провести час.