Семінар-тренінг “Сучасні методи організації якісної та безпечної роботи на висоті”

Навчальний центр "Новатор" спільно з компанією SAFE-TEC (виробник засобів індивідуального захисту від падіння з висоти) та ТОВ «Схід-сервіс Україна» (виробник спецодягу) проводить семінар-тренінг «СУЧАСНІ МЕТОДИ ОРГАНІЗАЦІЇ ЯКІСНОЇ І БЕЗПЕЧНОЇ РОБОТИ НА ВИСОТІ» за участю міжнародних тренерів (Росія).

Падіння працівників із висоти під час виконання робіт на підприємстві посідають перші місця серед виробничого травматизму. При цьому здебільшого винними залишаються працівники, які, на думку експертів, у 70 випадках із 100 не виконують правила охорони праці повною мірою.

Важливо знати, що з організації робіт необхідно врахувати всі можливі чинники, як робітники, і психофізіологічні. Для працівника, який виконує свої основні службові зобов'язання, такий фактор, як висота, відходить на другий план. На першому місці все ж таки залишається головне завдання - виконати поставлене завдання при цьому у встановлені терміни. «Якщо ми робитимемо все, тому що пишуть правила – ми не вкладемося в жодні терміни виконання робіт» – неодноразово можна почути під час проведення занять. Як перемогти це твердження? Це і є основним завданням кожного керівника.

У більшості випадків порушення правил охорони праці відбуваються просто через не зручність використання систем індивідуального захисту в конкретній ситуації. Вирішення питання – кожне завдання має супроводжуватися чітким планом виконання робіт, при цьому дуже важливо підібрати «правильні» засоби захисту від падіння під конкретний вид виконуваних робіт, які значною мірою спростять і багато в чому прискорять безпечне виконання робіт. Більшість нещасних випадків можна запобігти під час підготовки робочих місць, зробивши для працівника використання систем захисту дуже простим та зручним.

Програма семінару-тренінгу «СУЧАСНІ МЕТОДИ ОРГАНІЗАЦІЇ ЯКІСНОЇ ТА БЕЗПЕЧНОЇ РОБОТИ НА ВИСОТІ» включає такі питання:

  1. Загальні вимоги щодо організації роботи на висоті.
  2. Оцінка ризиків.
  3. Ефективне застосування систем індивідуального захисту (ЗІЗ). Стаціонарні системи, анкерні точки.
  4. Випробування ЗІЗ, що використовуються під час роботи на висоті.
  5. Спецодяг – як невід'ємна частина екіпірування висотника-верхолаза.

Цільова аудиторія семінару: керівники підприємств, керівники та спеціалісти служб охорони праці, кадрових служб, спеціалісти в галузі висотно-верхолазних робіт.

  • Дата проведення семінару – 20 лютого 2014 р.
  • Місце проведення – м. Київ, вул. Строкача, 3, ауд. №3 з 9.30 до 17.00
  • Вартість участі у семінарі – 350 грн. (без НДС)*

У вартість семінару входить навчання, навчальні матеріали, сертифікат учасника семінару-тренінгу, кава-брейк.

*Спеціальна ціна для постійних клієнтів Навчального центру “Новатор”:

  • для замовників, які навчили у Навчальному центрі “Новатор” понад 20 співробітників за напрямом Висота – 250 грн. (без ПДВ) за 1 слухача.
  • для замовників, які працюють із Навчальним центром “Новатор” понад 1 рік та регулярно навчають персонал – 250 грн. (без ПДВ) за 1 слухача.

Кожен учасник семінару-тренінгу отримує ЗНИЖКУ 10% на покупку товарів з інтернет-магазину VYSOTNYK.com.ua , а також КУПОН на суму 200 грн. на випробування ЗІЗ від падіння з висоти!