Семінар Побудова Системи управління охороною праці (навчання та інструктажі)

Учбовий центр «Новатор» на спеціалізований семінар-тренінг «Побудова Системи управління охороною праці, рекомендації щодо навчання та інструктажів – порядок, відповідальність, оформлення документів».

Прослухавши теоретичну частину про структуру, завдання СУОП, вимоги законодавства України щодо навчання та інструктажів з охорони праці та виконавши практичні завдання зі складання, затвердження та реєстрації основних документів СУОП, планування заходів з охорони праці та організації контролю СУОП, планування навчання та оформлення інструктажів та стажування на робочому місці, зробивши аналіз характерних помилок, що виникають при цьому, спеціаліст з охорони праці зможе побудувати на підприємстві Систему управління охороною праці, яка буде спрямована на запобігання нещасним випадкам та професійним захворюванням на виробництві і включатиме комплекс взаємопов'язаних заходів щодо виконання законодавчих і нормативно-правових актів з охорони праці, уникнути «прикрих» помилок.

Для кого призначений курс: Даний курс пропонується спеціалістам з охорони праці, посадовим особам підприємства, а також слухачам, які хочуть розширити свої знання з охорони праці.

Дата проведення: 16.11.2011р.
Регламент семинару: 9:30-15:00
Місце проведення семинару: м.Київ, вул. Строкача, 3 (аудиторія 3)
Проїзд: від м.Вокзальна або м.Політехнічний інститут швидкісним трамваєм № 1 або № 3 до остановки «Сім'ї Сосніних»

Захід передбачає: інформаційно-консультаційне обслуговування, роздатковий матеріал, кофе-брейк, обговорення та обмін думками, відповіді на питання.

Вартість участі у семінарі – 450 грн. (без ПДВ)

Після закінчення семінару-тренінгу видається Сертифікат.

Для участі у семінарі необхідно відправити заявку (завантажити бланк) на e-mail: novator_n@ukr.net або факсом 407-10-17, 407-11-09, 407-11-00.

Кількість слухачів у групі обмежена – 15 чоловік.

План семінару-тренінгу (див.).