Семінар «ПРАКТИЧНІ МЕТОДІ ІДЕНТИФІКАЦІЇ НЕБЕЗПЕКИ ТА ОЦІНКИ РИЗИКІВ» у Києві

Учбовий центр “Новатор” – Лідер рейтингу «Ризик-менеджмент у системах управління охороною праці» – запрошує Вас на СЕМІНАР з ризик-менеджменту в охороні праці «ПРАКТИЧНІ МЕТОДІ ІДЕНТИФІКАЦІЇ НЕБЕЗПЕКИ ТА ОЦІНКИ РИЗИКІВ»

СЕМІНАР «Практичні методи ідентифікації опасности та оцінки ризиків» є аналогом 5-го ювілейного Всеукраїнського щорічного семінару з ризик-менеджменту, що відбувся у м.Яремчі Івано-Франківської області 15-20 вересня 2014 року

Запропоновані на семінарі методи ідентифікації опасности та оцінки ризиків дають високоякісну інформацію, що є максимально корисною, точною та повною для розробки та впровадження систем управління охороною праці, в тому числі і відповідно до вимог міжнародних стандартів.

Автор програми семінару та головний спікер: Наталія Данько, заступник директора департаменту сертифікації ТОВ «ТЮФ Рейнланд Україна», провідний аудитор TUV Rheinland Cert ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 50001.

Цільова аудиторія: керівники підприємств, начальники служби охорони праці, інженери охорони праці, директори департаменту кадрів, начальники відділу кадрів.

Після закінчення семінару та успішної здачі іспиту кожен учасник семінару отримає сертифікат Міжнародного зразка «Specialist for Risk management and Occupational Health & Safety Management System acс. to BS OHSAS 18001:2007».

Місце проведення – м. Київ, вул. Строкача, 3, ауд. №3.

Дата проведення – 21-22 жовтня 2014р.

Вартість участі у семінарі – 1 200 грн. (без ПДВ) / 1296 грн. (З ПДВ).

У вартість семінару входить: навчання, інформаційно-консультаційне обслуговування, навчальні матеріали, сертифікат міжнародного зразка, кава-брейк.

Звоніть прямо зараз за телефоном /044/ 407-10-17 та замовляйте участь у найпрактичнішому семінарі з ризик-менеджменту в охороні праці!