Відбувся міжнародний семінар «Сучасні методи якісної та безпечної роботи на висоті»

20 лютого 2014 р. у Навчальному центрі «Новатор» відбувся міжнародний семінар «Сучасні методи якісної та безпечної роботи на висоті».
На семінарі було розкрито актуальні питання щодо безпечного виконання робіт на висоті. Зокрема, начальник відділу висотно-верхолазних робіт Навчального центру "Новатор" Поліщук О.Г. прокоментував основні причини падіння працівників з висоти, представив учасникам семінару докладний алгоритм застосування ієрархії методів управління при організації робіт на висоті, а також відповів на питання з практики, які підняли учасники семінару.

Практичну частину семінару відкрив гість із Москви Дмитро Кочов, керівник сервісного центру SAFE-TEC. У своєму виступі доповідач розповів про сучасні підходи до забезпечення безпеки працівника, застосування систем індивідуального захисту від падіння з висоти та наочно продемонстрував ключові відмінності різних видів ІДС. Друга частина доповіді Дмитра була присвячена методам визначення ризиків у висотних та верхолазних роботах, порівняно новій для України темі.


Велику цікавість слухачі виявили до теми доповіді начальника механічної випробувальної лабораторії Навчального центру "Новатор" Муляра В.І., який розповів про проведення випробувань ІДС та обладнання для робіт на висоті. Тема випробувань у час досить суперечливо висвітлюється у нормативних документах і потребує вдосконалення.

Директор з розвитку компанії «Схід-Сервіс Україна» Пугін Сергій Анатолійович завершив семінар доповіддю: «Спецодяг – як невід'ємна частина екіпірування висотника-верхолаза».
Спікери семінару виділили основну вимогу при організації та виконанні робіт на висоті: Безпека для людини – перш за все!
Заступник директора Навчального центру “Новатор” Лях Олена Миколаївна після закінчення семінару вручила всім учасникам Сертифікати та купони знижок на придбання обладнання та проведення випробувань ЗІЗ у Навчальному центрі «Новатор»!!!!!

Колектив Навчального центру «Новатор» дякує учасникам семінару за увагу та інтерес до отримання нових знань. На 2014 рік ми запланували для Вас багато цікавих семінарів та тренінгівСлідкуйте за розкладом.