Спеціалізована виставка-конференція «Безпека.Захист.Охорона – 2015»

Шановні панове!

Учбовий центр "Новатор" – офіційний партнер – запрошує:
22-23 квітня 2015 р. у Виставковому центрі «КОЗАК-Палац», м. Запоріжжя пройде Спеціалізована виставка-конференція «Безпека. Захист. Охорона – 2015».

Безпека. Захист. Охорона-2015» – це єдина в південно-східній Україні спеціалізована виставка, метою якої є висвітлення питань безпеки та охорони, місце зустрічі державних установ, силових структур, консалтингових організацій з підприємцями, керівниками промислових підприємств та волонтерськими організаціями.

У рамках виставки передбачено:

  • презентація нових систем охорони та сигналізації, засобів пожежної та техногенної безпеки, послуг охоронних та юридичних агенцій, засобів індивідуальної захисту, зброї, спецодягу, транспорту спеціального призначення, IT технологій;
  • конференції та окремі профільні семінари з питань сучасних розробок у сфері приватної захисту та безпеки, розробки концепції інформаційної безпеки підприємств, нових правил та умов ліцензування у сфері пожежної безпеки;
  • покази військового обладнання, техніки та одягу від волонтерських організацій;
  • покази спецтехніки МНС, підрозділів МВС України, кінологічних служб, покази та навчання роботи мінерів, дій у надзвичайних ситуаціях, надання медичної допомоги.

 

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ
(завантажити)

Організатор виставки – Запорізька торгово-промислова палата, 061-213-50-26, 050-484-33-67, e-mail: expo8@cci.zp.ua. www.expo.zp.ua.

Безпека. Захист. Охорона – 2015