Стаття про 8-й Всеукраїнський семінар з охорони праці та промислової безпеки у журналі “Охорона праці” за грудень 2017 року

У вересні 2017 року у м. Кам'янець-Подільський відбувся

8-Й ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ І 3-Й МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР З ОХОРОНИ ПРАЦІ І ПРОМИСЛОВОЇ БЕЗПЕКИ – «НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА З ОХОРОНИ ПРАЦІ І ВПРОВАДЖЕННЯ НОВОГО МІЖНАРОДН00».

У Журналі “Охорона праці” №12/2017 вийшла стаття про цей захід під назвою “Чекаємо на ISO 45001”:

     “Новини законодавства з охорони праці та впровадження нового міжнародного стандарту ISO 45001” – ключова тема VIII Міжнародного семінару з охорони праці та промислової безпеки, організованого Групою компаній “НОВАТОР”, що відбувся у Кам'янці-Подільському.

     З побажаннями плідної праці до учасників семінару звернулася Міріам Оджерю-Ланде, директор міжнародного відділу Міжнародного органу із сертифікації AFNOR Groupe, партнер Групи компаній "НОВАТОР".

     Цього року особливий наголос семінару – безпека дорожнього руху. "Станом на сьогодні, ДТП найпоширеніша причина нещасних випадків на виробництві зі смертельними наслідками", - невтішну статистику висвітлила у своїй доповіді. Діана Казакова, головний спеціаліст Управління інспекційної діяльності Держпраці Вона розповіла про останні зміни в організації державного нагляду за станом ОП та про очікувані новації у порядку розслідування нещасних випадків на виробництві.

     Олександра Кравчук, заступник директора ТОВ “Твоя безпека” у своєму виступі особливу увагу приділяла навчанню водіїв, результатом якого має стати зниження кількості ДТП та збереження життя людей. Було проведено міні-тренінг з безпеки дорожнього руху "Захисне водіння автомобіля" від директора цього ж підприємства Геннадія Мазепи.

     Своїм досвідом із впровадження міжнародного стандарту OHSAS 18001 на підприємстві поділився спеціаліст з охорони праці провідного оператора мобільного зв'язку Азербайджану Azercell Telecom LLC Тагієв Емін Вагіф огли.

     Стан ОП у Франції – тема виступу представника AFNOR Groupe Аліси Лекуре Хоккеле. Вона також розповіла про очікувані терміни ухвалення стандарту ISO 45001.

      Щодо його змісту, з відповідною доповіддю виступила директор органу з сертифікації систем менеджменту Групи компаній “НОВАТОР”, аудитор, викладач вищої категорії Галина Роголь. “ІSO 45001 може бути застосований до будь-якої організації, незалежно від її розміру та виду діяльності. Мета ISO 45001 залишається такою ж, як і в OHSAS 18001, але з деякими змінами у вимогах стандарту для задоволення потреб сучасної бізнес-моделі та взаємодії з іншими нещодавно переглянутими стандартами”, – зазначила експерт.

     Спікер наголосив на основних відмінностях двох стандартів та важливих моментах та труднощах, які можуть виникнути при впровадженні ISO 45001. Нагадуємо, що його публікацію заплановано на лютий 2018 р.

 

img20180119_14242473-1

 

А ми нагадуємо, що 9-й Семінар буде проводитись у вересні 2018 року в м. Одеса, дізнатися більше можна за посиланням www.ucnovator.com.ua/2018-9.