ТРЕНАЖЕР «СІМ-1» (симулятор вогнегасника)

Учбовий центр "Новатор" презентує власний Інноваційний УНІКАЛЬНИЙ прилад – ТРЕНАЖЕР «СІМ-1» (симулятор вогнегасника).

ТРЕНАЖЕР «СІМ-1» (симулятор вогнегасника) розроблений для відпрацювання навичок пожежогасіння
ТРЕНАЖЕР «СІМ-1» (симулятор вогнегасника) дозволяє навчитися гасінню пожеж різних класів різними типами вогнегасників без перезарядки та у безпечних умовах.

ТРЕНАЖЕР «СІМ-1» НЕМАЄ АНАЛОГІВ в Україні!

Переваги навчання з ТРЕНАЖЕРОМ «СІМ-1»:

 • Безпечні умови навчання максимально наближені до реальності
 • Симуляція порошкового та вуглекислотного вогнегасників
 • Гасіння пожеж A, B, C, E класів
 • Відсутність необхідності перезарядки вогнегасників
 • Можливість проведення тренувань на відкритому просторі та у поміщенні від 10 м2
 • Екологічно безпечний пристрій
 • Вигідна ціна тренажера та навчання
 • 100% охоплення населення України навчанням із користування вогнегасниками
 • Відсутні обмеження за віком та фізичним станом

Налаштування програми ТРЕНАЖЕРА «СІМ-1»

Вибір класу пожежі A, B, C, E
Імітація поведінки вуглекислотного та порошкового вогнегасників
Імітація вітру
Режим роботи:
навчання та тестування

Учбовий центр «Новатор» отримав Патент України № 93830 на корисну модель “ТРЕНАЖЕР ДЛЯ ВІДПРАЦЮВАННЯ НАВИЧОК ПОЖЕЖОГАСІННЯ”.

КОРИСНА МОДЕЛЬ

Корисна модель належить до навчальних тренажерів, зокрема до тренажерів для гасіння пожежі за допомогою вогнегасників, і може бути використана в навчальному процесі пожежної безпеки для набуття практичного досвіду пожежогасіння вогнегасником у приміщенні та на вулиці, а також перевірки набутих навичок.

В основу корисної моделі поставлено завдання створення тренажера для відпрацювання навичок пожежогасіння, який мав би меншу масу і вартість у виробництві.

Можливо застосовувати тренажер без спеціального дорогого та громіздкого екрану, тільки використовуючи комп'ютер та проектор у будь-якому поміщенні.

ФОРМУЛА КОРИСНОЇ МОДЕЛІ

Тренажер для відпрацювання навичок пожежогасіння, що містить вогнегасник, зовнішній вигляд якого є максимально схожим з виглядом справжнього вогнегасника, який відрізняється тим, що вогнегасник виконано електронним, у корпус якого вмонтовано модуль вогнегасника,що по бездротовому зв'язку злучено через модуль сервера з персональним комп'ютером комп'ютером, який провідним зв'язком злучено з проектором, при цьому тренажер містить базу, модуль якої соединену по бездротовому зв'язку з модулем сервера і модулем електронного вогнегасника.
Тренажер відрізняється тим, що проектор виконаний з можливістю виведення інформації на екран.
Тренажер відрізняється тим, що модуль вогнегасника містить три мікроконтролери – для зчитування інформації, для передачі даних, для генерації шуму, радіомодуля, інерційного навігаційного пристрою, що комбінує в собі гіроскоп, компас та акселерометр, а також має постпроцесорну обробку даних, динамік для відтворення шуму. вогнегасник, акумулятор.
Тренажер відрізняється тим, що модуль сервера містить радіомодуль для прийому даних та мікроконтролера для передачі даних на комп'ютер.

ПРИНЦИП РОБОТИ ТРЕНАЖЕРА

Принцип роботи тренажера:
Модуль електронного вогнегасника та модуль бази кожні 50 мс відправляють на модуль сервера пакети з інформацією про стан електронного вогнегасника та інші дані. За допомогою програми симуляції на ПК зчитують інформацію з модуля сервера та обробляють її. Використовуючи отриману інформацію, система моделює поведінку вогню, враховує допущені користувачем помилки та виводить відповідну інформацію на екран по провідному зв'язку з проектором.

ПЕРЕВАГИ ТРЕНАЖЕРА

Тренажер імітує пожежі наступних класів:

 • А – горіння твердих горючих речовин, переважно органічного походження, горіння яких супроводжується тлінням (деревина, текстиль, папір);
 • В – горіння рідких або твердих речовин, що розтоплюються;
 • С – горіння газоподібних речовин;
 • Е – пожежі, пов'язані з горінням електроустановок.

Тренажер надає можливість вибору кількох варіантів розвитку пожежі для вібраного класу.
Тренажер розраховано на використання у приміщенні та на вулиці.

ТРЕНАЖЕР «СІМ-1» (симулятор вогнегасника) Навчального центру «Новатор» визнань кращою продукцією в номінації «Тренажери та манекені для рятування та надання екстреної медичної допомоги» Конкурсу на кращу продукцію у сфері цивільної захисту населення та територій від надзвичайних ситуацій, що проводився Державною службою надзвичайних ситуацій у рамках XIIІ Міжнародного виставкового форуму «Технології захисту/ПожТех-2014»

 

ТРЕНАЖЕР «СІМ-1»: фото використання в дії