Тренінг на Філіп Морріс Україна 18.07-22.07

  • Дзвонила жінка на ім'я Світлана. Вона знайшла портмоне, в якому лежало посвідчення водія та посвідчення з охорони праці від 2008 року нашого слухача Аландар'єва Геннадія Анатолійовича, фірма ТОВ «ПК Еверест». Ми спробували передзвонити на цю фірму. На жаль, телефони не відповідають. В інших фірмах із кодовим словом «Еверест» у назві, які є нашими клієнтами, такий працівник не значиться. Відгукніться, Геннадію Анатолійовичу! Ваші права знайдені та зберігаються у надійному місці – у Світлани!!!
  • Цього тижня близько ста співробітників ПрАТ «Філіп Морріс Україна» пройшли практикум з реанімаційних дій із постраждалим. Наш викладач Пушкарьова Наталія Вікторівна розповіла слухачам про визначення ознак клінічної смерті, техніку проведення штучної вентиляції легень методом «рот у рот», про непрямий масаж серця. Потім співробітники ПрАТ «Філіп Морріс Україна» спробували свої сили у пожвавленні двох спеціальних тренажерів «Фантом П». Через мультимедійний проектор на екрані відображалися і фіксувалися всі дії реаніматорів: "Вдих слабкий", "Вдих нормальний", "Зламане ребро". Кожен міг бачити, наскільки дієві маніпуляції: чи повністю заповнюються легені, чи звужуються зіниці реанімованого Фантома. І відразу на екрані невблаганний секундомір відраховував секунди, адже на порятунок життя відпускає від п'яти до семи хвилин. Потрібно поспішати та правильно поспішати, щоб встигнути! Тому кожен слухач з нетерпінням чекав, коли ж у Фантома порозвіють щоки, звузяться зіниці. І як апофеоз усіх зусиль – вдячне «Спасибі!» з вуст Фонтома, що «ожив».
    Після закінчення тренінгу наш викладач почула багато вдячних та захоплених слів про свою педагогічну та лікарську майстерність. Чарівна, надзвичайно харизматична, велика розумниця Наталія Вікторівна відповіла на всі запитання слухачів та висловила сподівання, що набуті навички щодо реанімації постраждалого допоможуть у надзвичайній ситуації.
реанимационные действия сотрудников ПрАО Филип Моррис