Тренінг з надання домомедичної допомоги (новий формат навчання)

Тренінг з надання домомедичної допомоги (новий формат навчання) з елементами змагань «ЛАЙФРЕСТЛІНГ» та відпочинок для всієї родини.

Тренінг з надання домомедичної допомоги (новий формат навчання) включає в себе тренінгкультурну та розважальну програму (екскурсія по комплексу «Українське село», екскурсія до міні-зоопарку, відвідування церкви, майстер-класи (робота з ковалем, випікання бездрожжового хліба, приготування кулешу тощо)), обідкава-брейки і трансфер до місця проведення та назад.

Тренинг по оказанию домедицинской помощи (новый формат обучения) с элементами соревнований «ЛАЙФРЕСТЛИНГ» и отдых для всей семьи

Тренінг з надання домомедичної допомоги (новий формат навчання) розрахований на співробітників підприємства зі своїми членами сім'ї. Охочі проходять тренінг, а ті, хто не бере участі у тренінгу, у т.ч. та діти до 14 років, беруть участь у культурній та розважальній програмі, так само для всіх передбачено вільний час.

Місце проведення тренінгу з надання домомедичної допомоги (новий формат навчання) – етнографічний комплекс “Українське село” (вул. Поляна Лісова, 60, д. Бузова, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.) або будь-яке інше місце, запропоноване замовником.

Час проведення – 1 день, зазвичай – вихідний.

У минулому тренінгу видаються сертифікати.

Мета проведення тренінгу з надання домомедичної допомоги (новий формат навчання): тимбілдинг або командоутворення – згуртування співробітників у команду шляхом спільного активного відпочинку, корпоративних ігор, тренінгів тощо. для створення та підвищення ефективності роботи компанії.

План проведення тренінгу з надання домомедичної допомоги (новий формат навчання):

  • 08.30 - Прибуття автобуса на станцію метро "Житомирська"
  • 09.00 – Від'їзд із Києва до комплексу «Українське село»
  • 09.50 – Орієнтовний час прибуття
  • 10.00 – Початок тренінгу для тих, хто виявив бажання його пройти
  • 10.00 – Для тих, хто не бере участі у тренінгу, у т.ч. та діти до 14 років, екскурсія по комплексу «Українське село», екскурсія до міні-зоопарку, відвідування церкви, майстер-класи, напр.: робота з кузнецом, випікання бездрожжового хліба, приготування кулешу тощо. Вільний час.
  • 13.00-14.00 – Обід (для всіх)
  • 14.00-17.00 – Продовження тренінгу. Для тих, хто не бере участі, вільний час.
  • 17.00-18.00 – виїзд та прибуття до Києва