Навчальний центр “Новатор” – День народження – 14 років

Навчальному центру "НОВАТОР" - 14 років !!! Філії у м. Харків – 3 роки !!!

11 лютого 2002 року було зареєстровано Навчальний центр “НОВАТОР”.
11 лютого 2013 року було відкрито філію центру у м. Харків.

Центр "Новатор" став старшим на 1 рік, зате яким був цей рік:
ми вийшли на міжнародний ринок, відкрили орган із сертифікації у кооперації з міжнародним органом із сертифікації Quality Austria; зареєстрували торгову марку Навчальний центр "Новатор"; провели 5-й ювілейний Конкурс "Збережемо життя"-2015; організували та провели 6-й ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ семінар з охорони праці та промислової безпеки; відкрили Екологічну лабораторію; стали членом Київської торгово-промислової палати та Торгово-промислової палати України; вперше провели семінар в Австрії; провели АКЦІЮ! БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ з питань охорони праці; стали ексклюзивним дистриб'ютором на території України індивідуальних засобів захисту від падіння з висоти та стаціонарних систем захисту SKC-STOP фірми ASSECURO Sp. z oo; визнано Лідером галузі 2015.

Але на цьому не зупиняємось – і на День народження ми хочемо зробити Вам подарунок:

Щоб Ваша праця, праця Ваших працівників та робота Вашого підприємства цього року стали безпечними – Вам варто пройти курс “Охорона праці”, сплативши його з 11 по 17 лютого 2016р.
Ви зможете це зробити зі знижкою 14 %, а пройти протягом року.

Скористайтеся нашим подарунком, який допоможе Вам зробити Вашу працю, працю Ваших працівників та роботу Вашого підприємства безпечними.

Хто хоче бути першим – має бути новатором.

День рождения Учебного центра Новатор 14 лет