Навчальний центр "Новатор" та Ігор Манн: «№1!»

Навчальний центр «Новатор» прагне бути першим – №1 - У своїй діяльності, для чого регулярно проводить навчання своїх співробітників на різних семінарах та тренінгах. Керівник Навчального центру "Новатор" Лях Є.М. у березні 2014 р. вкотре відвідала семінар найвідомішого маркетолога І.Манна під назвою «№1», який проходив у Санкт-Петербурзі.

Про що семінар? Ігор Манн позиціонує його так: «Нехай першим кине в мене камінь той, хто вважає, що погано, невигідно, не варто бути №1 у тому, що ти робиш. Добре! Вигідно! Та й просто приємно бути №1 у тому, що ви робите. І дає повний інструментарій, як цього досягти, наводить безліч прикладів із вітчизняного та зарубіжного бізнесу. Це про нього сказав Філіп Котлер "Ігор Манн пропонує тонну маркетингових ідей для зростання вашого бізнесу".

Для довідки.
І.Манн є автором багатьох бестселерів: «Маркетинг на 100%», «PR на 100 %», «Маркетинг без бюджету», «Арифметика маркетингу для перших осіб», «Повернення» та ін., а також співзасновником креативного видавництва , Іванов та Фербер».