Навчальний центр «Новатор» на нараді Держгірпромнагляду України

Навчальний центр «Новатор» взяв участь у нараді Держгірпромнагляду України щодо безпечного ведення робіт на висоті при виконанні загальнобудівельних робіт. Нарада відбулася 7 листопада 2013 року в актовій залі ПАТ «Мостобуд».

У нараді взяли участь представники Будівельної інспекції Держгірпромнагляду України, виробники робіт будівельних компаній, керівники та співробітники Навчального центру «Новатор». Нарада була організована у зв'язку із збільшенням випадків виробничого травматизму при загальнобудівельних роботах на висоті.
Провідні викладачі Навчального центру "Новатор" - Роголь Г.Л. , Пушкарьова Н.В., Поліщук О.Г., Муляр В.І., Симоненко О.О. прочитали серію лекцій та продемонстрували на прикладах методи безпечного виконання робіт на висоті з колисок, помостів, сходів тощо.

Виконроби будівельних підприємств м. Києва ознайомилися з новинами законодавства та отримали відповіді на актуальні питання безпеки загальнобудівельних робіт на висоті.
Усі учасники наради отримали у подарунок від Навчального центру «Новатор» – методичний посібник «Безпечне виконання робіт на висоті». Наші викладачі Пушкарьова Н.В. та Поліщук О.Г. спеціально розробили цей посібник для учасників наради.

Колектив Навчального центру «Новатор» дякує Службі Держгірпромнагляду за запрошення та можливість допомогти виконробам будівельних компаній підвищити безпеку робіт.