Ф. Овсянніков Вирішимо всі проблеми спільно (с.39)

Рубрика «Клуб вартових безпеки праці»

Вирішимо всі проблеми спільно

У сфері охорони праці накопичилося чимало проблем, і щоб їх успішно вирішити, потрібно поєднати зусилля. Яким чином? Наприклад, стати членом Клубу спеціалістів з охорони праці. Про його завдання, можливості та перспективи нам розповів Федір ОВСЯННИКОВ, голова ради Клубу, директор навчального центру «Новатор».

— Федоре Олександровичу, як виникла ідея створити Клуб спеціалістів з охорони праці?

— Співробітники навчального центру «Новатор» у процесі своєї діяльності спілкуються з різними фахівцями, але найчастіше із працівниками служб охорони праці на підприємствах. І оскільки ми вже давно працюємо, то постійно стикаємося із низкою проблем, які хвилюють багатьох із них. Ми добре обізнані про труднощі, що існують на багатьох підприємствах і характерні для країни загалом. І зрозуміли, що самотужки службі охорони праці важко впорається з ними. Якщо на великих підприємствах, де у складі служби працюють кілька фахівців, більше можливостей вирішити проблему, то на малому виробництві з одним інженером з охорони праці або навіть із спеціалістом, який працює за сумісництвом, дуже складна ситуація. Одному нема з ким порадитися, обговорити. До керівництва не завжди підеш: роботодавець вимагає, щоб було якнайменше питань, претензій з охорони праці з боку наглядових організацій, а як цього досягти, його хвилює меншою мірою — мовляв, такими проблемами мають займатися його підлеглі. Зіткнувшись із такими ситуаціями, фахівці вирішили об'єднатися. Минулого року на семінарі для фахівців з охорони праці у

Ялті учасники форуму заявили, що їм було б цікаво збиратися та спілкуватися частіше. Адже колега може підказати правильний вихід із тієї чи іншої ситуації, а разом можна виробити спільні підходи до вирішення нагальних проблем. Так і народилася ідея проводити заходи, де найчастіше могли б збиратися фахівці.

- Коли ж народився Клуб?

— Як тільки ми повернулися з ялтинського семінару до Києва, одразу почали працювати над створенням Клубу фахівців з охорони праці. А наприкінці січня цього року у «Новаторі» зібралося близько 50 представників різних підприємств. На цих зборах було прийнято рішення створити професійну громадську організацію «Клуб фахівців з охорони праці».

- Які завдання стоять перед Клубом?

— Насамперед слід виділити консультаційну допомогу. Для нас дуже важливо, щоб члени Клубу могли отримувати відповіді на питання, що їх хвилюють.

Далі Клуб фахівців з охорони праці як громадське об'єднання професіоналів вноситиме до органів державної влади свої пропозиції щодо покращення у сфері охорони праці загалом та до проектів нормативних документів. Ми вважаємо наш Клуб осередком того громадянського суспільства, яке зараз будується в Україні.

Ще одне із завдань Клубу — захист своїх членів від неправомірних дій, яких можуть вдаватися роботодавці, наглядові органи тощо. Йдеться, зокрема, і про юридичний захист. За рахунок членських внесків фінансуватимуться юристи, які матимуть змогу захищати членів Клубу або робити заяви від імені цієї організації.

— Хто може бути членом Клубу спеціалістів з охорони праці?

— Клуб спеціалістів з охорони праці — це відкрита структура, його членом може стати кожний охочий. Для цього потрібно лише написати відповідну заяву. Головна умова — щоб людина була задіяна у сфері охорони праці. Це можуть бути також працівники кадрової служби, оскільки на практиці їхня діяльність тісно переплетена з охороною праці.

— З чого Клуб планує розпочати свою діяльність?

— Ось, наприклад, проблема, про яку мало хто говорить: у нашій сфері небагато фахівців із спеціальною вищою освітою — інженер з охорони праці. Як правило, у сферу охорони праці приходять молоді спеціалісти чи люди з великим досвідом роботи в інших службах підприємств. На новій посаді вони стикаються з різними труднощами, їх неможливо розглянути в курсі навчання. А у Клубі є можливість отримати підказку, консультацію, допомогу – і все це безкоштовно для його членів. Можна навіть приїхати на родинне підприємство та познайомитися з особливостями організації охорони праці. Це значно полегшує етап становлення молодого фахівця.

Є й інша проблема – це протиріччя, які виникають у працівників служби охорони праці із роботодавцем. Керівництво зацікавлене, з одного боку, у тому, щоб на підприємстві не було жодних порушень, а з іншого, щоб меншими засобами це досягалося. Тут багато залежить від позиції інженера з охорони праці: як він зможе переконати начальника, які вагомі доводи наведе, щоб виділили передбачені законом кошти на вирішення питань охорони праці. І в таких випадках досвід інших колег буде незамінним. А де ж здобути такий досвід, якщо не в Клубі спеціалістів з охорони праці.

Існує ще достатньо проблем у сфері охорони праці, і вирішувати ми будемо їх спільно.

— Коли чекати на наступне засідання Клубу?

— Згідно зі статутом Клубу, його рада збиратиметься на засідання раз на квартал, а загальні збори членів Клубу намічено проводити один раз на рік. Звісно, за потреби це може відбуватися частіше. Поки що діяльність Клубу буде організовано на базі навчального центру «Новатор». Нині у процесі організаційне оформлення Клубу (реєстрація), що триватиме приблизно два місяці. Після цього Клуб зможе розгорнути повномасштабну діяльність.

Запрошуємо всіх бажаючих приєднуватись до нашого Клубу спеціалістів з охорони праці!

Інтерв'ю вела Олеся Брязгунова