Чим мешкав Новатор 12.09-16.09

Весь тиждень пройшов під гаслом підготовки до Міжнародної виставки EduTech Russia 2011, яка проходитиме 20.09-21.09 у м. Москва. (Детальний звіт про подорож у наступних новинах)

За непідтвердженими офіційними даними, ми виграли довгоочікуваний тендер з навчання співробітників Міжнародного аеропорту «Бориспіль» протиобмерзання повітряних суден на землі (ді/анти-айсинг). У 2010 році на подібний тендер ми заявили викладача з Державного центру «Безпека польотів на повітряному транспорті» Федеральної служби з нагляду у сфері транспорту Міністерства транспорту Російської Федерації Стрижевської Є.В., з якою ми працювали на договірній основі. Ще до початку тендеру у нас запросили всю мислиму та немислиму документацію на цього викладача, яку ми довірливо і відправили факсом. В результаті тендер з технічної дисципліни виграли (ви тільки вдумайтесь!) Курси іноземних мов, зареєстровані за квартирною адресою! Нашому обуренню не було меж, тим більше, що викладачем у них був заявлений наш викладач, який сном-духом не знав про це.
Тому ми навчили в Федеральній державній установі «Державний центр «Безпека польотів на повітряному транспорті» Федеральної служби з нагляду у сфері транспорту (Російська Федерація) нашого викладача Роголь Галину Леонідівну. До речі, із ста тестових питань на дев'яносто п'ять Галина Леонідівна відповіла правильно (на решту п'яти питань Роголь Г.Л. просто не відповідала, тому що вони стосувалися російського авіаційного законодавства). Її результат був найкращим у групі, за що вона отримала наступну оцінку: «Так, мабуть, у Вас в Україні до авіації ставляться серйозно!». Не беруся стверджувати протилежне, але в Новаторі до підбору кадрів справді ставляться серйозно (Г.Л. має пряме відношення до транспорту, щоправда, залізничного, але про це в наступних новинах).
Знаючи, що не так просто перемогти у вищезазначеному тендері, ми додатково навчили Галину Леонідівну в Інституті підвищення кваліфікації НАУ, де їй надали кваліфікацію «Інструктор (викладач) авіаційного навчального закладу». Отак, знай наших! Це не курси іноземних мов. Так що тендерної комісії крити нічим, хіба що Курси іноземних мов навчатимуть протизледенювальному покриттю повітряних суден на землі мовою африканського народу мумбо-юмбо, для якого сніг та крига – це щось із галузі фантастики!