Четвертий день в Америці

Ранок розпочався з поїздки до магазину. Величезний магазин недорогого та якісного одягу. І поїздка полягала в тому, щоб ходити магазином і все навколо розглядати.
Macy's - одна з найбільших і найстаріших мереж роздрібної торгівлі в США. Заснована в 1858 Роулендом Хассі Мейсі. Універмаг Macy's на 34-й вулиці в Манхеттені вважається однією з найпривабливіших для туристів визначних пам'яток Нью-Йорка поряд зі статуєю Свободи та будинком Емпайр-стейт-білдінг.
Магазини мережі Macy's вважаються одними з перших, у яких одяг розвішаний за розмірами (ось вам і особливості мерчандайзингу). Також Macy's відомий як магазин, що визначив дату Дня Подяки, що відзначається в США щороку четвертого четверга листопада.
Після обіду на нас чекав черговий семінар, цього разу на тему «Стратегічні ідеї розвитку бізнесу». Ми дізналися, що ідея, з якої створюється товар, має виявлятися у всіх його елементах – і тоді продукт, напевно, стане успішним! А після семінару, щоб закріпити знання, ми вирушили на екскурсію на підприємство. Було дуже цікаво спостерігати за тим, як велика організація, що складається з дуже великої кількості людей і не тільки працює як годинник – справжній зразок для наслідування!

Увага!

Запитання конкурсу:

3. У чому помилився Маяковський щодо Бруклінського мосту у своєму однойменному вірші?

4. Назвіть основні функції управління.